• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Freelance Tasarım Yazılım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

freguencey

webmaster.tc
FULL YÖNETİM PANELİ İLE KENDİ SİTENİZİ SİZ YÖNETİN!

*** KİMSEYE BAĞLI KALMADAN KENDİ SİTENİZİ KONTROL EDEBİLİR, SÜREKLİ GÜNCEL TUTABİLİR BU SAYEDE ÇOK DAHA FAZLA ZİYARETÇİ KAZANABİLİRSİNİZ!

----- İş Akışı -----

1- Kurumsal renklerinize uygun, sizi yansıtan, amacınıza yönelik web site tasarımı için sizinle görüşülüp işe başlanır.

2- Sizin sektörde bulunan öncü firmaların web siteleri incelenip, genelde çok kullanılan materyallar(içerik, uygulama, anket yönetimi v.b) doğrultusunda size yapacağımız web sitenin tasarımına başlanır ve 2. iş günü içerisinde size arayüz çalışması gösterilir.

3- Web site tasarımınız için sizden onay alındıktan sonra (web sitenizin arayüz tasarımı beğenilir ve yazılım aşamasına geçilmiş demektir) sizden ücretin %25 'lik bölümü kapora olarak istenir.

4- Web sitenizin yazılım aşamasına geçilir, sırasıyla; Yönetim paneli ve web sitenizin tamamı bitirilir.

5- Bizim tarafımızdan web siteniz ile yönetim paneliniz test edildikten sonra size bilgi verilir.

6- Size vereğimiz geçici bir adresten web siteniz gösterilir, Yönetim panelinin işlevselliği hakkında bilgi verilir.

7- Ödemenin kalan %75 'i sizden talep edilir.

Örnek Çalışmalar;

www.akdenizhaberci.com

www.avkaetiket.com.tr/

www.sibelzengin.com/

www.akinnakliyat.com.tr

www.gokaymesrubat.com/

www.etkinlikmasasi.com/index.asp

www.netistanbul.com.tr

www.yildizorenkoyu.com

www.akdenizinternet.com

YAZILIM VE KODLAMALARI TAMEMEN BANA AİTTİR FULL YÖNETİM PANELLİDİR SİTELER

----- Destek -----

Web sitenizde yazılımsal sebeplerden dolayı oluşabilecek tüm hataları, bize belirtmenizden 24 saat süre içerisinde ücretsiz olarak düzeltilir.

Yazılımsal sebeplerden dolayı oluşan hataların 24 saatlik süre içerisinde düzeltilmemesi durumunda isterseniz web siteniz için ödediğiniz ücreti bizden talep etme hakkına sahip olursunuz.

Web sitenizde extra'dan herhangi bir işlem yaptırmak istediğinizde; tasarım olarak değişiklik, yazılım olarak değişiklik taleplerinde sizden o istediğiniz değişikliğin ücreti talep edilir, ödeme yapıldıktan sonra değişiklik talebiniz size verilen süre içerisinde bitirilir ve bilgilendirilirsiniz.

Tüm bu çalışmaların tamamına
sadece 799TL 'ye sahip olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bize mesaj atmak veya irtibat bilgilerimizden bize ulaşmak..​