• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ftp - Site Yönetmek (yardım)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

sezginex

webmaster.tc
Arkadaşlar ben şu ftp ile aktarıp maktarıp pek anlamıyorum. Daha yeniyim birisi pcme girsede bana 2 dk anlatsa olur mu?

sezginex

webmaster.tc
Ftp den aktarmayı yapıyorum ama sonrasında ayarları yapamıyorum onları soracağım.

sezginex

webmaster.tc
Şimdi ben bir blogspotdan script aldım ftp ile http://destekbilgi.hostoi.com/ adresine attım sizde girince görürsünüz hata veriyor. İndirdiğim klasörde sql dosyası yok PSD dosyası var. Nasıl yapacağım, ne yapacağım bilmiyorum.

sezginex

webmaster.tc
Hocam yeniyim ya database.php varmış onu ayarladım artık giriyor ama install yaptım user kullanıcıyı yazdım admin paneline girdim kullanıcı adı şifreyi girdim ama bağlanamadım isim veya şifre yanlış dedi.

gkbrk

webmaster.tc
Hocam yeniyim ya database.php varmış onu ayarladım artık giriyor ama install yaptım user kullanıcıyı yazdım admin paneline girdim kullanıcı adı şifreyi girdim ama bağlanamadım isim veya şifre yanlış dedi.
Phpmyadmin'den bulursunuz şifreyi.

sezginex

webmaster.tc
Phpmyadmin e girdim. admin e tıkladım sonra
Kod:
SQL query:
SELECT * 
FROM  `admins` 
LIMIT 0 , 30
Yazıyordu bende düzenle dedim
Kod:
Field	Type	Function	Null	Value
id	 int(255)			
login	 varchar(32)			
email	 varchar(64)			
pass	 varchar(32)
buraları doldurdum buralara göre girmeye çalıştım gene yanlış dedi. Hatam nerede veya ne yapmalıyım?

XFQ

webmaster.tc
sitede kullanılan sql sorgulara göre tek tek tablolar oluşturmak gerekebilir.