• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Full Organik Hit Seo ve Arama Motorları Optimizasyon Programı Son Sürüm ÜCRETSİZ (Full Optimize)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Arkadaşlar öncelikle forumun hayırlı uğurlu olması bereket ve paylaşım getirmesi dileklerimi sunar herkese selam ederim

Bir buçuk yıldan beri sürekli geliştirdiğim , Google ve diğer arama motorları tarafından gönderdiği hitler tamamen organik kabul edilen havuz sistemi ile çalışan ve mous tıklaması yaparak IE 9.0 sürümü kullanarak hit gönderen kendi dalında dünya lideri konumunda olan programımı sizlerle de paylaşmaktan onur duyuyorum

Sistem Gereksinimleri :

1-) NetFraemwork 4.0
2-) Tüm fonksiyonların düzgün çalışabilmesi için ise IE 9.0 gerektirir.

Şunları da belirteyim Program Adsense reklamlarına tıklama yapmaz bu nedenle Adsense den ban falan yemezsiniz,sizin webbrowserinizi kullanmaz bunun yerine IE 9.0 versiyonu ile çalışır,krediniz var ise hit gönderir,Krediniz 120 nın altına düştüğünde hit gönderimi durur üstüne çıktığında ise yeniden başlar.

Yazılımcı Firma : Gorselsoft

Coder ve Yayımcı : Muhammed Ravullu

Erişim Tel: 0554 579 18 89

Yazılımın Resmi Sitesi :Full Organik Hit SEO ile Ücretsiz Doğrudan ve Organik Hit Akışı

Arkadaşlar çok fazla uzun anlatıp vaktinizi almıycam Yaklaşık bir yılı aşkın süredir bu projeyi sizlerin hizmetinizde tutabilmek için 7/24 çaba sarfetmekteyim yapılan tüm saldırılar ve öte yandan yapıcı eleştiriler ışığında programımızı tüm problemlerinden arındırarak hizmetinize sunmak yeniden nasip oldu

İndirme Linki : http://goo.gl/aSYPp

İndirme linkini ne yaptıysam dügün ekleyemedim forum otomatik olarak linki bozuyor aşağıda ki index sayfasından kurabilirsiniz

Otomatik Kurulum Linki : https://www.gorselsoft.com/FULLORGANIKHIT/index.htm

her ikisinden de kurulum yapabilirsiniz

Program doğrudan ve organik olmak üzere tam altı adet arama motorunu tam desteklemektedir.

Arama motorlarının hizmet verdiği 493 dünya dilini tanımakta ve bu dillerden hit gönderebilmektedir

İçerisinde ki virüs tarama modülü ile sisteme virüslü siteleri almamaktadır

Hızlı ve seri bir biçimde pc nizi yormadan ve en doğal,organik ve tekil hiti web sitelerinize sağlamaktadır

Programın görsel arayüzü ve kullanım rahatlığı hiç bir açıklamaya ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabileceğiniz türdedir.

Aşağıya bir kaç resim ekliyorum bunlar da size zaten fikir verecektir

Bu sürümde Dev Expres kullandım ancak lisansını almak nasip olmadı ama en kısa sürede onu da alacağım inşallah böylelikle programı açtığınızda karşınıza ilk önce gelecek olan Dew Expres Trial uyarı penceresi de ortadan kalkmış olacak

Saatlik hit sınırlarını kaldırdım ancak genede saatte yüzlerce binlerce hit eklemeye çalışmazsanız sizin için iyi olur çünkü program krediniz olduğu sürece bu hitleri gönderecektir öbür türlü bu mümkün olamayacaktır

Bu güne kadar benden ve projemden manevi desteğini eksik etmeyen tüm kardeşlerime tekrar teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dilerim

elinizdeki eski versiyon dosyalarının tamaımını silerek yenisini kurmanız gerekmektedir

İtidal üzere kullandığınızda gerçekten çok faydasını göreceksiniz çünkü yıllardan beri profesyonel seo hizmeti veriyorum ve tüm edinimlerimi bu programa aktarmaya çalıştım.

Bu programı sadece hit gönderen sıradan bir hit programı gibi algılamayın çünkü içerisinde Google algoritmalarını göz önünde bulundurarak çalışan akıllı modüller var

Şunu da unutmayın tanıdığınız insanları programa davet etmeniz sizin alacağınız hitin çeşitliliğini arttıracaktır

Güle güle kullanınız

Saygılarımla

Muhammed Ravullu

LOGİN EKRANI

BROWSER EKRANI

DOĞRUDAN [ BOOKMARK ] HİT EKLEME EKRANI

GOOGLE HİT EKLEME EKRANI

GOOGLE MAPS EKLEME EKRANI

ALEXA RAPOR EKRANI

ARAMA MOTORLARI RAPOR EKRANI

KREDİ PAKETLERİ EKRANI

SİSTEM KAYNAKLARI KULLANIM ORANI

Daha onlarca ekran var ancak hepsinin resmini buraya koyarak sizi çok fazla yormak istemedim

Gerisini zaten programın içerisinden göreceksiniz

Bir eksiği yada kusuru var ise bunu bana mail olarak bildirmeniz durumunda hemen ilgileneceğim

Programı kullanmaya başlayan arkadaşlardan yorum ve önerilerini her zaman buradan beklerim

Tekrar saygılarımla

Muhammed Ravullu

FL3Me

webmaster.tc
mesela üye olunca üyeliğimiz başkalarının sitesine giriyormu yoksa sadece düz kendi sitelermizin içinmi ?

mesela üye olunca üyeliğimiz başkalarının sitesine giriyormu yoksa sadece düz kendi sitelermizin içinmi ?
Hocam bu sistemde hiç kimse kendi sitesini ziyaret etmez havuzdaki kullanıcıların hepsi de birbirinin sitesini ziyaret eder

Program tekil organik hit ve tekil doğrudan hit gönderme şeklinde hizmet vermektedir

Saygıalrımla

dihack

webmaster.tc
Program çok başarılı ve gerçekten piyasadakilerinden çok daha iyi ben çok memnun kaldım....