• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Gabfire'den WordPress Haber Teması!!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TemaALSAT

webmaster.tc
Yepyeni bir WordPress haber teması olan LinePress, Gabfire güvencesi ile sizlerin beğenisine sunuldu! Haber, magazin, online gazete siteleri için tasarlanmış bu tasarım sayesinde birkaç dakika da mükemmel haber portalları oluşturmanız mümkün.

Dünya'nın en önde gelen WordPress tema üreticilerinden olan Gabfire firması tarafından hazırlanan LinePress WordPress magazin teması, yeni başlayanlarında kolaylıkla anlayıp uygulama yapabileceği bir yönetim paneline sahip. Bu temada ek olarak, sınırsız reklam ve bileşen alanları, WordPress çoklu site ve 3.5.1 TR dil desteği, mükemmel bir galeri modülü (Gabfire Gallery), arama motoru ve sosyal medya dostu paylaşım butonları mevcuttur. Diğer Gabfire ürünlerinde olduğu gibi bu temada da çok amaçlı kategori şablonları kullanılmıştır. Bu sayede dilediğiniz kategoriye özel reklam alanları oluşturabilir, çok kolay bir şekilde reklamlarınız sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Her üründe olduğu gibi LinePress WordPress haber temasında da 24/7 destek ve yardım siz değerli müşterilerimize TemaALSAT destek ekibi tarafından verilecektir.
Çok amaçlı kategori şablonları,
Gabfire medya galeri,
Çok özel Gabfire bileşenleri,
Resim ve Adsense reklam alanları,
WordPress 3.5.1 Türkçe uyumlu,
WordPress çoklu site yapımı,
Başarılı bir yönetim paneli,
(SEO) Arama motoru dostu,
Otomatik resim boyutlandırma,
Sınırsız dil seçeneği,
Sınırsız renk şablonları,
24/7 Destek ve yardım