• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Galatasaray: 3 - fenerbahçe: 2

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

B1ackRam

webmaster.tc
2011-12 Sezonu'nda Spor Toto Süper Lig şampiyonluğuna ulaşan Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası'nı kaldıran Fenerbahçe, Süper Kupa Finali'nde karşı karşıya geliyor. Erzurum Kazım Karabekir Stadı'ndaki dev derbiyi Cimbom 3-2 kazandı.

Mr.Çınar

webmaster.tc
Geçen sezonki gibi hakkımızı aldık. Takımımızı tebrik ederim. Birazdan alıcaz kupayı tören başlıyor :D

GüçNet

webmaster.tc
ama harbiden galatasaray yönetimiyle futbolcusuyla çok çirkef bir takım olmuş ayıptır bu kadarı. Bir beşiktaşlı olarak bunu söylüyorum. Tebrikler kupa için.

cetinia

webmaster.tc
Türkiyede tebrik etmek anlayışı yok..

Onu geçtim Maç denince Tüm siyasi mevzular unutuluyor.. Dün şehitler için kan verenler vardı bugün birbirine küfür ediyor.. :| yakınıyorum bu konuda arkadaş

Yemin ederim ne şampiyonluk maçı ne de süper kupa Galatasrayın hakkı değildi. Bir fenerbahçeli olmam bu yorumun kaynağı değildir. Ben galatasaray hakkıyla kazandımı tüm galatasaraylı (seviyeli) arkadaşlarımı tebrik ederim. Ancak bu ne terbiyesizliktir ya. Umut bulutun ikinci golü %100 haksızdı,Kuyt yere düşürüldü sesini çıkaran yok. Delikanlı gibi Cüneyt Çakır çıksında taraf tutmadım desin. Ben bu maç fenerin hakkıydı demiyorum. Çünkü çok vasat bir futbol vardı ortada, Baroni ve Mehmet Topuz beklentileri asla karşılamadı. Ayrıca Caner çok kötü bir performansla noktaladı. Herşeye rağmen haksız bir kupa kazandıkları için yine Galatasaraylıları tebrik ediyorum.

Mr.Çınar

webmaster.tc
Yemin ederim ne şampiyonluk maçı ne de süper kupa Galatasrayın hakkı değildi. Bir fenerbahçeli olmam bu yorumun kaynağı değildir. Ben galatasaray hakkıyla kazandımı tüm galatasaraylı (seviyeli) arkadaşlarımı tebrik ederim. Ancak bu ne terbiyesizliktir ya. Umut bulutun ikinci golü %100 haksızdı,Kuyt yere düşürüldü sesini çıkaran yok. Delikanlı gibi Cüneyt Çakır çıksında taraf tutmadım desin. Ben bu maç fenerin hakkıydı demiyorum. Çünkü çok vasat bir futbol vardı ortada, Baroni ve Mehmet Topuz beklentileri asla karşılamadı. Ayrıca Caner çok kötü bir performansla noktaladı. Herşeye rağmen haksız bir kupa kazandıkları için yine Galatasaraylıları tebrik ediyorum.
Hocam şampiyonlugun bizim hakkımızın olması bence tartışılamaz bile. Ne kadar puan fark attık son haftalardan önce, hep hakkımızla oynadık diye düşünüyorum. Bu maçta da saygısızlık diyorsunuz da Alex'in attığı golden sonra Kuyt'ın ne yaptığını görmediniz mi hocam . Ayrıca Baroni'nin yaptığı %100 eldi. Taraf tuttu açısından söylüyorum ayrıca penaltıyı da arka hakem verdi diye biliyorum yanlıs bilmiyorsam Bülent Yıldırım. Tabiki ben de size saygı duyarım, sadece kendi fikirlerimi söyledim.

B1ackRam

webmaster.tc
Fenerbahce'nin kötü oynamasi Galatasarayi ilgilendirmez ki baroni mehmet topuz beklentileri karsilamadi yazmissin Gs dede ne beklentiler vardida olmadi neyse polemik istemiyorum arkadaslar konu onun icin acilmamistir ama tek bir söz diyorum ben birdaha hicbir DERBIDE CÜNEYT CAKIR'I GÖRMEK ISTEMIYORUM !!! ( oysaki euro 2012 de süper hakemlik yapmisti ne olursa türkiyede oluyor )

egebilisim

webmaster.tc
Cüneyt Çakır FENERBAHÇEDEN TAKIM TUTSADA, galatasaray 10 kişi maçı algı geçti. başka birşey diyecektimde siz koyun oraya :)

art

webmaster.tc
Galatasaray'da ki beklentiler olmadığı için 10 kişi kalana kadar param parça oldunuz zaten :)

İlk gol hakem'in bir hediyesi,
İkinci gol hakem'in bir hediye

Ayakta alkışladım ikisinde de, helal olsun

Sezonu 9 puan önde bitir, federasyon sana gelsin Play off diye bir kıyak yapsın :) ondan sonra Şampiyonluk Galatasaray'ın hakkı değildi olsun :)

1 diğer konu çirkeflik konusu, kupayı alırsın, ışıkları söndürürler, taç kullanmaya çalışırsın inönüde stada girip futbolculara saldırırlar, öimleri ıslatırlar, sahasını yakarlar ama çirkef biz olalım saygı bizden ;)

Sevginiz yoksa, saygınız olsun ;)

2011 - 2012 Sezonu 2 Kere Şampiyon
GALATASARAY

Hocam şampiyonlugun bizim hakkımızın olması bence tartışılamaz bile. Ne kadar puan fark attık son haftalardan önce, hep hakkımızla oynadık diye düşünüyorum. Bu maçta da saygısızlık diyorsunuz da Alex'in attığı golden sonra Kuyt'ın ne yaptığını görmediniz mi hocam . Ayrıca Baroni'nin yaptığı %100 eldi. Taraf tuttu açısından söylüyorum ayrıca penaltıyı da arka hakem verdi diye biliyorum yanlıs bilmiyorsam Bülent Yıldırım. Tabiki ben de size saygı duyarım, sadece kendi fikirlerimi söyledim.
Hocam şampiyonlukta farklı bir şablonmu sergilediniz. Bakın şahsi olarak tartışma platformu yaratma çabam asla yok. Maçın zaten 30 dakikasını oyalayarak oynadınız hakem sesini çıkardımı. Mesela bugün 90 + 6 verildi top kaç kere ayağa değdi? Hamit korneri kullanmak için resmen sahilde yürür gibi yürüdü 1 dakikayı yedi. Emre çolak oyundan alındı 1 dakikayı yedi. Taç kullanacaksınız hiçbir adam taç çizgisine yönelmedi. Tamam belki 6 dakikada dünyayı kurtaramazdık ama Galatasaray oyunu Terim sayesinde yönetiyor ve alıyor. Tek kazancınız bu. Volkanı neden daha dakika 16'da sakatladılar. Çünkü Mert Günok bu denli profesyonel bir müsabakada tecrübe edinemedi. Şekil A 3 gol yedi. Tamam Kuyt terbiyesizlik yaptı kabul fakat sizin futbolcunuz Kuyt'ın verdiği topu alıp ortasaya götürebilirdi tekrar Kuyt'a fırlatmasını mantığı nedir. Şimdi diyeceksinki hocam Fenerbahçelisin bu nedenle böyle yapıyorsun. Galatasraylılara saygım sonsuz fakat lütfen görünen şeyleride kulak arkası yapmayalım. İnsanı kışkırtıp üstüne saldırttırdıktan sonra 'bu yaptı' mantığına dönüyor olay. Dediğim gibi sonuna kadar helal olsun. Fenerbahçe çıkıp kazansaydıda aynı şeyleri söylerdim emi olun. Hayırlı geceler

Mr.Çınar

webmaster.tc
Hocam şampiyonlukta farklı bir şablonmu sergilediniz. Bakın şahsi olarak tartışma platformu yaratma çabam asla yok. Maçın zaten 30 dakikasını oyalayarak oynadınız hakem sesini çıkardımı. Mesela bugün 90 + 6 verildi top kaç kere ayağa değdi? Hamit korneri kullanmak için resmen sahilde yürür gibi yürüdü 1 dakikayı yedi. Emre çolak oyundan alındı 1 dakikayı yedi. Taç kullanacaksınız hiçbir adam taç çizgisine yönelmedi. Tamam belki 6 dakikada dünyayı kurtaramazdık ama Galatasaray oyunu Terim sayesinde yönetiyor ve alıyor. Tek kazancınız bu. Volkanı neden daha dakika 16'da sakatladılar. Çünkü Mert Günok bu denli profesyonel bir müsabakada tecrübe edinemedi. Şekil A 3 gol yedi. Tamam Kuyt terbiyesizlik yaptı kabul fakat sizin futbolcunuz Kuyt'ın verdiği topu alıp ortasaya götürebilirdi tekrar Kuyt'a fırlatmasını mantığı nedir. Şimdi diyeceksinki hocam Fenerbahçelisin bu nedenle böyle yapıyorsun. Galatasraylılara saygım sonsuz fakat lütfen görünen şeyleride kulak arkası yapmayalım. İnsanı kışkırtıp üstüne saldırttırdıktan sonra 'bu yaptı' mantığına dönüyor olay. Dediğim gibi sonuna kadar helal olsun. Fenerbahçe çıkıp kazansaydıda aynı şeyleri söylerdim emi olun. Hayırlı geceler
Hocam ben de tartırşma ortamı oluşturmak istemiyorum. Volkan'ı biz sakatlamadık. Kendi kolunun üstüne düştü, ya da sizin adam onun koluna dogru kaydı. Bundan gerçekten eminim bu konu da yanlıs söylüyorsunuz hocam. Ayrıca biz bile yapsak emin ol bilerek yapmayız. Sonucta o kadar cani değil kimse. Centilmenlik de yapıldı zaten maçta.

Hocam ben de tartırşma ortamı oluşturmak istemiyorum. Volkan'ı biz sakatlamadık. Kendi kolunun üstüne düştü, ya da sizin adam onun koluna dogru kaydı. Bundan gerçekten eminim bu konu da yanlıs söylüyorsunuz hocam. Ayrıca biz bile yapsak emin ol bilerek yapmayız. Sonucta o kadar cani değil kimse. Centilmenlik de yapıldı zaten maçta.

Düşüncelerimi okuduğunuz ve birde cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum,keşke dostluk içinde el ele maç seyredebilse bu iki taraftar ve keşke insanlar bir taraf gol atınca diğer tarafı ezmeye çalışmasa. Şimdi ben ne desem boş :) adam çıkacak şu kupayı kadıköyde kaldırdık ben tamam diyeceğim yetmeyecek uefa'ya kadar gidecek sonuç ne anlaşılamayan bir diyalog ve kaybedilen zaman + düşmanlık. Olgunluğunuzdan ötürü ttekrar teşekkür ediyorum.

art

webmaster.tc
Bir sorum olacak..

VOLKAN'I KİM SAKATLADI ?

Pozisyona tekrar bakıp bana yanıt verir misiniz? Elinizi vicdanınıza koyup? Adam Volkan'ın üstünden atlıyor fenerli futbolcu volkana doğru tabanları dikmiş bir şekilde kayıyor.

Bence mutlaka tekrar tekrar izlemenizde fayda var. Galatasaray'lı futbolcudan volkan'a temas yok, olsa idi kırmızı faul olurdu ve kırmızı kart görürdü,

Tartışma yaratmamak için bir daha mesaj yazmıcam fakat pozisyonlara iyi bakın fenerli gibi değilde seyirci gibi yorumlamanız da fayda var.

Saygılar.

Rastafaray

webmaster.tc
Hocam ne kadar tarafsız baktım desende öyle değil.
Kuyt pozisyonu kesin bir faul yok tartışılır.
Umut'un pozisyonuna faul değil diyosunuz? Tekrar tekrar izleyin garanti bir penaltı olduğunu anlarsınız zaten.
Ayrıca Fenerbahçe'nin attığı 2. golde Baroni'nin eline çarpıyo.
Hala penaltı yok diyorsanız attığımız 3.golü attığınız 2.gole sayabilirsiniz :)
Cüneyt Çakır iyi yönetemedi ama iki taraf için iyi yönetemedi.
Kimse GALATASARAY haketmedi diyemez. Bileğimizin hakkıyla hakettik ve kazandık.

kralmermi

webmaster.tc
walla kim ne derse desin sonuna kadar FENERBAHÇELİYİM.. Galatasaray 'ı tebrik ederim. Cüneyt Çakır iğrenç bir maç yönetti. Böyle bir maçı avrupa da yönetse bir daha maç vermezler adama. Volkanı kimse sakatlamadı volkan kendini sakatladı. kolunun üzerine kaydı. Penaltı pozisyonu penaltıydı. Sen o pozisyonda penaltıyı yaptiriyorsan FENERBAHÇE de oynamayacaksın. FENERBAHÇE de oynuyorsan o pozisyonu penaltı yaptırmayacaksın. Açık ve Net. 2. Golde baroni eliyle topu onune aldı. Galatasarayın ilk gölünde bekir resmen hediye etti. Galatasarayın 2. gölünde faul vardı Cüneyt bey saolsun vermedi. Kırmızı kart pozisyonunda eğer TFF adamsa 7 maç ceza verir çünkü Hakan ın hareketi bunu gerektirir. Ama 2 maç ceza alıp çıkıcak. Ma.ın özeti böyle. İğrenç bir maç oynadık. Galatasaray gözle görülür derecede bizden üstün oynadı. Tebrik Ederim. İnşaallah Spartak Moscow karşısında böyle oynamayız diyorum. Saygılar.

Scarface

webmaster.tc
Şimdi geçen seneye bakarsak o şampiyonluk hakkınızla almadınız kusura bakmayın. Fenerbahçe geçen sene milyon dolarlik oyuncularını kaybetti, ve saçma sapan futbolcular ile bu işi sonuna kadar götürdüler, 9 puan yarıya silimişte cartmış curtmuş, kardeşim sezon başında belirlenmiş bir sistem bu puanlar bölünecek diye söylenmiş sanki sezon bitti sonradan karar verildi gibi söylüyorsunuz. Geçen sene çirkefliğin ağlasını yaptı Galatasaray ve bu senede devam ediyor edecek gibi duruyor bu. Bu maç ise hiç tarafın hakkı değildi sadece cüneyt hoca hakketti bu kupayı maçında adamı bile seçilebilir. Ayrıca Kuyt'a faul verilmedi gittiniz gol attınız, hem Baronin eline değen top UEFA kurallarında faul olarak nitelendirilmiyor çünkü top sekiyor. Engin baytarı futbolcu olarka görümüyorum zaten. Hele son dakkikalardaki çirkeflik gerçekten utanç verici bir şey o nedir öyle ya kimse taça gitmez,bi saatte kornere kullanırılır,oyunucu değişir onu bekle. Gelelim fenere, hiç bir şekilde fener bu maçda oynayamadı hocanın artık kredisi doldu yüz tane takımım olsa birinde MERT-EGEMEN-BEKİR-ORHAN ŞAM-TOPUZ hayyata oynatmam. Bu nasıl bir mantıkdır ya sow-stoch-krasic gibi adamları oynatma git en formsuz adamları oynat sahada bildiğin geziyordu. Neyse tarışma yapmamnın alemi yok Galatasarayı tebrik ediyorum. ve sözümü şunla noktalıyorum Cüneyt Çakır hakem ise Sabri futbolun tanrıçasıdır