• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Galaxy Ace Yardım.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

aykt35

webmaster.tc
Galaxy Ace Telefonuma ekran kilidi koydum yalnız ekran kilidi şifresini unuttum bunu nasıl kaldırabilirim. Help Mee :mad:

inforesim

webmaster.tc
İnternetten baktığım kadarıyla, Yanlış girdiğinde şifremi unuttum tarzı bir şey çıkıyormuş. Oradan mailine atıyormuş. En olmadı format :)

Rapunzel

webmaster.tc
Küçük Oğlan geçenlerde oynaya oynaya kitlemiş bastım formatı

Telefonu kapalı konumuna getirip ortadaki tuşa basıp sonrasında açma / kapama tuşuna basarak telefonunu aç ve karşına çıkan ekranda wipe data/ seçeneğinden /factory reset seç ve reboot now ile format atarak telefonu yeniden başlatabilirsin

bence en yakın çözüm bu

aykt35

webmaster.tc
Küçük Oğlan geçenlerde oynaya oynaya kitlemiş bastım formatı

Telefonu kapalı konumuna getirip ortadaki tuşa basıp sonrasında açma / kapama tuşuna basarak telefonunu aç ve karşına çıkan ekranda wipe data/ seçeneğinden /factory reset seç ve reboot now ile format atarak telefonu yeniden başlatabilirsin

bence en yakın çözüm bu
nasıl yani anlamadım. Ben telefonu kapattım sonra ortadaki kare tuşuna basarak bide açma kapatma tuşuna bastım açıldı telefon. Normal bir halde açıldı. Nasıl yapıcam olmadı :/

Rapunzel

webmaster.tc
maile gelmesi için şifrenin veri (internet) açık olması lazım yoksa hiç ugraşma bas formatı kurtul bidahada kilit koyma :p

aykt35

webmaster.tc
format atıcam da atamıyorum :/ nasıl yapıcam dediğin gibi yaptım olmadı. gece gece başıma gelen işe bak ya :)

aykt35

webmaster.tc
Abi senin telefon s5830i demi ?
Telefonu kapatıyorum orta tuşa basıyorum ardından açma tuşuna basıyorum. Beklıyorum telefonda galaxy ace s5830i yazısı çıkıyor siyah ekranda hala basılı tutuyorum. bi 3 -4 sanıye sonra ekran kararıyor. basılı tutuyorum hala beklıyorum bişi olmuyor. :)

aykt35

webmaster.tc
aynen bu gösterdiğin resimdeki yazıyıda okudum :) aynı tuşlara basıyorum

Rapunzel

webmaster.tc
Abi senin telefon s5830i demi ?
Telefonu kapatıyorum orta tuşa basıyorum ardından açma tuşuna basıyorum. Beklıyorum telefonda galaxy ace s5830i yazısı çıkıyor siyah ekranda hala basılı tutuyorum. bi 3 -4 sanıye sonra ekran kararıyor. basılı tutuyorum hala beklıyorum bişi olmuyor. :)
Benim cihaz generalmobile genelde aynıdırlar internetten bak sen (budur başka yöntemi yok bildigim kadarıyla)

aykt35

webmaster.tc
tamam teşekkür ederim ilgin için olmadı bi telefoncuya götürürüm onlar yapar :)

gkbrk

webmaster.tc
Ses acma+guc tusu+orta tusa basili tut. Yazi gelince orta tustan elini cek. İki saniye sonra da diger tuslari birak. Kaynak:Tecrubem.

aykt35

webmaster.tc
Çoook teşekkür ediyorum yapabildim sonunda :)

Dediğiniz gibi ses açma + orta tuş + power tuşuna basılı tuttum. Önceki denemelerimde ses tuşuna basmıyordum. Yapabildim. Teşekkür ederim..