• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Gene Yaptık Kampanyayı Son 15 Stok kacırmayın

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Rapunzel

webmaster.tc
Arkadaşlar maksat konu baltalamak degil kampanyalarına kanmayın bende 100 Gb reseller aldım foxteknoloji den fiyatına kandım fakat hiç bir işe yaramıyor kampanyalı paketleri üstelik sitelerim 3 gündür kapalı ve sürekli kesintiler oluyor destek konusuna gelince sıfır gecen msn den destek aldım o kadar umursamaz cevap veriyorlar ki bende müşterinize böyle mi davranıyorsunuz dedim yenilemede sizle çalışmam dedim bana verilen cvp cok ta önemli degil yılınız dolunca başka yerden alın dedi msn yazışmalarımızı ve sitemin kapalı olduguna dair resimler elimde mevcut ticket desteklerine gelince gelen cvplarda yetersiz hepsini resim olarak elimde mevcut isteyenlere reseller bilgilerimi ve ilgili resimleri verebilirim hatta foxteknoloji hesap bilgilerimide verebilirim ticket desteklerini ve reseller hesaplarını bizzat canlı görün diye neden reselller bilgilerimi verdigime gelince o kadar ilgisizler ki hesaplarım işime yaramıyor saklamaya gerek duymuyorum bile almadan önce birkez daha düşünün gerekli bilgiler için pm ile bana ulaşabilirsiniz.

Kanıtları Belirtirmisiniz?