• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Girakon 83 Level Mage - 78 Level Priest İTEMLİ Satılıktır. ( 400k NP )

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

N0VA

webmaster.tc
Selamlar. Knight Online hayatıma KPSS'den dolayı son veriyorum. Yaklaşık 2 ay önce bir arkadaşım ile ortak alıp kastığımız çarımızı satmaya karar verdik.

Karakter 83 Level Mage'dir. Girakon serverında G1 clanda Asistandır. 400k np'si bulunmakta olup 100k np'si clana bağışlanmıştır.

Chardaki item listesi: +7 Krowaz Set, +0 Iron Belt, +3 Mage Earring, +7 Hell Blood, +3 Lich Kings Pride, Dual Old Cyrstal Ring, Old Elemental Pendant, Tüm Skill kağıtları mevcuttur.

Bankada 9k hp pot, 5-6k da en büyük mana potlarından bulunmaktadır. Ayrıca ıvır zıvır bir sürü item vardır. Knight'ın eski çıkardığı mana potlarından ayrıca bulunmaktadır 5'er bin tane. Bunlar da önemli ayrıntılardır.

İtemleri araştırdığınızda ve piyasaya vurduğunuzda üzerinde yaklaşık olarak 200 GB'ye yakın item bulunmaktadır. Bunların alış piyasası ise 2,5 TL'den hesaplandığında 500 TL yapmaktadır.

500 TL İtemler + olarak priesti de bulunmaktadır yan tarafta 78 level az buz onun da itemleri vardır +8 fabric set, dol falan filan..

Tüm karakter için istediğim fiyat: 600 TL'dir. Ufak bir pazarlık düşünülebilir.

Ödeme: Şans oyunları veya yapı kredi üzerinden yapılacaktır.

Kazancı olan site veya facebook sayfa vs. ile takas düşünülebilir. ( XYZ site dahil. )

Karakterin resmi:

NOT: Knight'ı koxp için bırakan arkadaşlar; oyunda şu anda ezik çarlar haricinde koxp hiç yoktur neredeyse. Hatta ezik çarların çoğu bile el ile kasmaktadır. CZ'de bir tane bile koxp görmedim son 1-2 aydır. Oyundan gayet memnun olacağınıza eminim.

Konuya yorum yapmayanlara özel mesaj atmama hakkımı saklı tutuyorum.
Saygılarımla. Herkese kolay gelsin.​

proghammer

webmaster.tc
Hayırlı satışlar..

Umarım değerinden anlayan birileri satın alır diyelim hocam..

Şahsen oyun olayından ben hiç anlamıyorum :( Ne oynadım ne de oynuyorum..

Sadece NFS serisini bitirdim ki hastasıyım da :D O konuda benden üstünü olamaz mesela, ama bu tarz oyunlar beni gerçekten sıkıyor ve geriyor da anlamış değilim gerçekten.. :(

N0VA

webmaster.tc
@proghammer

Valla 7-8 yıldır rahat oynuyorum abi yaşım 19, ne sıkıldım ne bağımlılıktan kurtulabildim. :)
Mükemmel bir oyun tabii herkesin görüşü ve zevki farklı..

Teşekkürler yorumlarınız için.

Engineer

webmaster.tc
elimde 80 level xneinon asasin var satmak istiyorum.. bende oynamayalı 3 ay dan fazla oluyor bundan 8 ay önce satın almısdım ama oynamak istemiyor7m

Sedat

webmaster.tc
Merhaba, +100k güncel facebook sayfaları veya kişiye özel yapabileceğim web sitesi ile takaslamayı düşünürseniz pm lütfen.