• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

GKBRK Internet Suite

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

gkbrk

webmaster.tc
GKBRK Internet Suite

Merhaba arkadaşlar,

Size kendi yapmış olduğum bir Web Browser(Tarayıcı)'dan bahsetmek istiyorum.

Bu tarayıcı henüz başlangıç aşamasında ancak bu haliyle bile günümüz tarayıcılarıyla yarışır. Program daha 0.5 versiyonunda bile birçok araç içeriyor ve girdiğiniz sayfalarda virüs taraması yapabiliyor. Programa güncelleme yaptıkça bu forumda bildireceğim. Programla ilgili görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

---

GKBRK Internet Suite Nedir?:

GKBRK Internet Suite, Gökberk YALTIRAKLI tarafından geliştirilen, açık kaynak kodlu, zengin özellikli, kullanılcı dostu, geliştirilmeye açık bir Web Browser(Web Tarayıcı)'dır.

GKBRK Internet Suite'i Geliştirmek:

Programın henüz BETA aşamasında ve sizlerin desteği ile dahada büyüyeceğini düşünüyorum. Kaynak kodunu alıp inceleyip geliştirebilirsiniz. Değişikliklerinizin yayınlanması için bu konunun altına link verebilirsiniz. Programın son versiyonunu bu sayfadan ve SourceForge sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Programın şu anki versiyonundaki özellikler:

Kod:
*Açık kaynak kod / Kodları alıp, değiştirebilirsiniz.

*Sayfalarda virüs tarama / Tamamen gerçek ve günceldir.

*Türkçe dil / İleride çevirmeyi planlıyorum

*Widget desteği / Widgetları çoğaltmayı planlıyorum

*Çoklu arama / Birçok arama motorunda, Vikipedi'de, Livestream

ve blogTV'de arama

Destek Gereken Konular:

Kod:

Saygılarımla,

Gökberk YALTIRAKLI

İndirme Bölümü:

Not:İlk linkteki versiyon eski versiyondur. İkinci linkteki proje dosyalarını(son versiyon) indirip, derleyip, çalıştırabilirsiniz.

Proje Dosyalarını İndirme:proje dosyalarını indirmek için verdiğim linkten istediğiniz tarihli dosyaya tıklayın. 5 saniye içerisinde indirme başlayacaktır.

PROGRAMI ÜCRETSİZ İNDİR
PROGRAMIN PROJE DOSYALARI

GüçNet

webmaster.tc
İndirdim kurdum kardeşim emeğine sağlık :) Ben beğendim dahada geliştirirsen harika olur

ozi.15

webmaster.tc
Hocam emeğine sağlık. Güzel bir arayüzle çooook kullanışlı olur bence.

gkbrk

webmaster.tc
Olabilir. Hızlı ama ilk denediğim şey ctrl+enter di ama işlemiyor :) normal enter dediğimde sayfa geliyor ama hata çıkmış gibi dınn sesi geliyor.
Hocam hiç kullanmadığım için CTRL+Enter ile .com ekleme olayı aklıma bile gelmedi. Şu tam ekran işini hallediyim ona da gelirim :)

gkbrk

webmaster.tc
Yeni güncelleme ekledim. İlk mesajdaki linkten indirebilirsiniz. Tam ekran sorunu halledildi :)
Başka ne özelliği eksik?