• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

GKBRKcms - Düzdosya CMS Sistemi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

gkbrk

webmaster.tc
Merhaba WMTC ailesi,

Kuracağım her küçük site için Wordpress gibi büyük boyutlu sistemler kurmaktan sıkılmıştım ve veritabanı olarak metin melgeleri kullanan ve BBCode ile sayfa oluşturabileceğiniz bir İçerik yönetim Sistemi kodladım.

Demo: GKBRKcms
İndir: Ekli dosyayı görüntüle v1.0.zip

Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.

gkbrk

webmaster.tc
Hocam artisteer 4 mü kullandınız?
Sistemde 2 tema var. Biri Artisteer 3'ü açınca gelen tema. Sade olduğu için sisteme ekledim. Zaten temanın sistemdeki adı da artisteer. Diğeri de başka bir hazır tema. :)

Bence Artisteer gerçekten çok kullanışlı bir program. Rastgele gelen temaları bile gayet profesyonel.

rapoel

webmaster.tc
Artisteer 4 arıyorum ben birkaç serial vs buldum denedim ayıptır söylemesi ama hep hata verdi program bir türlü düzgün kullanamadım. Artisteer3 te hazır tema şablonları var mı yoksa rastgele tasarla deyip oradan bir şey mi çıkarıyorsun anlık?

gkbrk

webmaster.tc
Rastgele yapıp beğenmediğim yerleri değiştiriyorum.

rapoel

webmaster.tc
Artisteer 4 de hazır temalar eklemişler birde widget lar var. Son yorumlar, yazılar, arama vb. Bileşen alanları ekleyebiliyorsun pluginler için. Onu bulmam lazım.

gkbrk

webmaster.tc
Yakında ikinci versiyonu çıkacak. Çoğunu bitirdim haftasonu unutmazsam yüklerim. Yeni versiyonda dosya, ayar ve tema oluşturmak daha kolay.