• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Google Adsense ilk ödemem

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

B1ackRam

webmaster.tc
Selam arkadaslar. Ben yeniyim google adsense'de ve bütün onaylamalari yaptim. ( banka baglantisi ve PIN onayi )
Google adsense'ye giris yaptigimda iki ayin toplami aktardi 733,30 € Sonraki ödeme
Şu tarihe kadar yapılacak: 31 Ağu 2012 ( yaziyor)

Ama yukaridada kirmizi olarak ( İçerik için AdSense başvurunuz hâlâ inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana veya reddedilene kadar yalnızca boş reklamlar göreceksiniz. Daha fazla bilgi edinin. )

Sormak istedigim buna ragmen ödememi alicak miyim acaba?

Doğan

webmaster.tc
Konu açılmışken sormak istiyorum, PIN geldiğinde.. adsense hesabının sahibinin ismiyle, ödeme için girdiğiniz banka hesabının sahibinin ismi aynı mı olması gerekiyor ? :)

B1ackRam

webmaster.tc
O konu hakkinda bilgim yok ama bende ayni degildi ve buna ragmen PIN i kabul etti.

inforesim

webmaster.tc
İyi para üstadım, Hayırlı olsun güle güle harca :)

Konu açılmışken sormak istiyorum, PIN geldiğinde.. adsense hesabının sahibinin ismiyle, ödeme için girdiğiniz banka hesabının sahibinin ismi aynı mı olması gerekiyor ? :)
Evet aynı olması gerekiyor ama, Ad soyad değiştirebiliyorsun.

momenthe

webmaster.tc
Bununla ilgili bir anım var. :) 2010 sonlarıydı sanırım, PIN olayı gelicekti. O sıra banlandım durduk yerde. Banlandıktan 1 hafta sonra PIN geldi eve. :)

Hayırlı olsun bu arada, bol kazançlar.