• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Google Adsense Kabul Etmiyor?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mek444

webmaster.tc
Arkadaşlar sitem gerçekten çok güzel övmek gibi olmasın ama hızlı gelişen bir websitem var.Şuana kadar hiç alıntı yazı yazmadım.Ama adsense kabul etmiyor

Sayın Kullanıcımız,

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:
- Telif hakkıyla korunan materyal

---------------------

Daha fazla ayrıntı:
Telif hakkıyla korunan materyal: Web sitenizde, telif hakkıyla korunan materyal bulunduğunu tespit ettik.

F5 Blog

Çözümünü bilen lütfen cevap versin.

NaMLu

webmaster.tc
Telif hakkıyla korunan ( kaçak - yasal olmayan ) öğeleri sitenden kaldıracaksın. Çözümü bu başka bir yolu yok.

türk emre

webmaster.tc
hocam orda indir falan filan yazıyor onları kaldır dene.

Bak moraleini bozmak gibi olmasın ama benimde aynı sorunum vardı onay aldım 2 ay oldu olmadı adsese hesabım ban yedi. sebep olrakta geçersiz tıklama diyor halbuki hesabımda 4 $ vardı yani

mek444

webmaster.tc
İllede adsense olacak değil yani.Hayırlısı olsun.Diğer 3. şahıslardanda reklam alabilirim.Önemli olan sitemin gelişmesi.

Erikyerik

webmaster.tc
Site materyalleri gayet iyi google çok hassas çalışan bir alt yapıya sahip bu yüzden adsense hesabını tamamen kişiselden yada ticari markaların logo,download yayınını yapmadan paylaşmaya bak örneğin inceledim turkcell gizli numara yapma gibi sen iyi niyetli olabilirsin ama google bu konularda hassas sonuçta sana bir ekmek kapısı açıcak ve tamamen kişisel bir emek bekliyor kullanıcılarından ;)

chntrkylmz

webmaster.tc
Site güzel ama Bak şunu unutma ben 1 sene uraştım adsense açamadım 4 ay önce açtım
Yapman gereken Google Program politikasını iyi bilmen
Özgün yaz
İllegal erotik içerikler koyma o koyduğun Oyunlarda dahil
1 Ay kadar özgün içerik gir
Siten az hitlendimi başvur
yoksa başka türlü siten güzel diye adsense hayatta kabul etmez örnek oalrka izlesene.com da güzel ama kabul etmez