• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Google Adsense Onaylamamış

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknoTost

webmaster.tc
Daha fazla ayrıntı:

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Of Of Of Of of

Ne umutlarım vardı arkadaş :D

caba ban mı yedim yoksa. bir dahaki başvuruya kadar erteledi mi sitemi

Auswitch

webmaster.tc
Daha fazla ayrıntı:

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Of Of Of Of of

Ne umutlarım vardı arkadaş :D

caba ban mı yedim yoksa. bir dahaki başvuruya kadar erteledi mi sitemi
Ban yemediniz sadece sitenizi ''Google Adsense'' reklam politikası yayıncı olabilmeniz için yetersiz buldu. Sitenizi düzenledikten sonra, birazda hitiniz olunca tekrar başvuru yapın.

Tevfik

webmaster.tc
Ben normender.com adına başvuru yaptım kabul edilmişim, fakat incelenmektedir hâlâ incelenmektedir diyor. Kaç gün sürer bu inceleme acaba?

NaMLu

webmaster.tc
Dostum açtığın siteye günlük 1 tane olacak şekilde 15 20 tane özgün yazı gir. Sonra başvurun açılıyor. Tabi biraz da hit çekmeniz gerekiyor. Ona göre özgün paylaşımda yaparsanız. Kesin açılır. Ben bu şekilde açmıştım. Gerçi üstünden 2 sene geçti :)