• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Google backlink

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mervan13

webmaster.tc
Bugün webmaster'dan site bağlantılarına baktım 2 link vermiş google bana 1 aylık sitem var bu arada acaba googlenin verdiği link ne işime yarayacak ? Biri anasayfama verilmiş diğeride bir tane alt sayfama film sayfasına yani...

Zardon

webmaster.tc
Bir nevi diğer sitelerin sana referans olması, ziyaretçilerine seni önermesidir diyebiliriz.. Google ciddiye aldığı referansları google backlink adı altında listeler, bu da doğal olarak sitenin değerini arttırır..
Umarim, bilmek istedigin sey buydu?

NarKo

webmaster.tc
bu konu için şuan bir şey diyemnicem ama beni uyarın ayılınca gerçekleri söyleirm : )

avsamerkez

webmaster.tc
Bizde 2 3 yıl uğraşalım bir tane bile gooogle backlinkimiz olmasın. Benim sitem Avşa adası Kalitelide olmasına ragmen deger vermiyorlar bize.

TayfunYel

webmaster.tc
Google backlink dofollow ve değeri yüksek olan sitelerden veriyor genelde referans link ama her backlink Google backlink alacak diye bişey yok.

asder

webmaster.tc
google baclink alma çok karmaşık çok saçma iç içe geçmiş saçmalıklar yumağıdır.çözene helal olsun buldum diyen bir daha denediğinde olmuyor sebebi çözülmsinin istenmemesi ama size bir sır vereyimmi azıcık para verirseniz google reklam verirseniz 20 tl mesela emin olun daha etkili olacaktır.