• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Google Chrome Reklam Engelleme Eklentisi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
İnternette sörf yapanlar için en büyük bela reklamlardır, Bazı sitelerde o kadar çok reklam var ki içerik den daha çok reklamla karşılaşıyorsunuz ve Baz durumlarda içeriği okumanızı engelliyor. İşte bu durumları çözmek için, Firefox için de anlattığımız bir eklentiyi anlatacağız.

AdBlock olarak adlandırılan bu eklenti sayesinde, Popüler reklam servislerinin reklamlarını görünmesini engelliyoruz. Bu sayede, Sayfalarda daha hızlı gezinebilirsiniz ve Reklamsız bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yapmanız gereken, İlk olarak https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom bu sayfadan, "Chrome Ekle" diyerek eklenti kurulumunu gerçekleştirmeniz. Eklenti kurulumu gerçekleştik den sonra, tarayıcınızın sağ üst kısmında el işareti görünecektir.

Eklenti üzerine tıklayarak, Bulunduğunuz web site için eklentinin çalışmasını engelleyebilir veya Ekstra bir engelleme yapabilirsiniz. İsterseniz, Eklentinin tamamen çalışmasını kapatabilir / başlatabilirsiniz.

Ayrıca, Bir şey gözüme çarpmış bulunmakta, Eklentinin üzerine tıkladığımızda "Adblock'un tek işim olduğunu biliyor muydunuz?" şeklinde bir bağlantı bulunuyor. Bağlantıya tıkladığımız da,

Yukarıdaki resimdeki gibi bir yazı çıkıyor, Yazıyı özetlersek, "Kişi adblock eklentisi için işini bırakmış ve Sizin bağışlarınızla geçiniyormuş. Resimdeki de karısıymış", Yani işin özeti "Eğer eklentiden faydalanıyorsanız, Hiç olmadı 1-2 dolar bağış yapmanız".

İyi Kullanımlar :)

katil5893

webmaster.tc
kardeşim bana siteden nasıl indirildiğini resimlermisin indiremedimde dowland göremedim ben paralımı yoksa bedavamı onuda söylersen iyi olur

Senarist

webmaster.tc
çok süper oldu bu geçenlerde geldi başıma virüs girdi sandım aradım taradım buldum adblocku ve reklamsız bir tarayıcı kullanıyorum