• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Google geç indexlenme sorunu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

barisay

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar bu aralar forumlarda çok tartışılan en büyük sorun olmaya başladı ama kim neden olduğunu tam açıklayamıyor bende biraz araştırdım ve sonuçları sizlerle paylaşayım. Önce sorumuzu ve cevabını yazayım.

Soru: Sitem önceden 1 2 dk google tarafından indexlenirken şuanda 2 3 günde indexleniyor bunun sorunu nedir ?

Cevap : Bildiğiniz gibi bu aralar google flooda karşı büyük yaptırımlar yapıyor mesela örnek sitede bir kelimenin 3 den fazla yazılması yada backlink alırken her zaman aynı kelimeden almak vs vs her yazımda zaten backlinkte tek kelime değilde 2 de alt kelime seçiniz diye söylüyorum peki sorumuza gelelim maddeliyecek olursak.

Sitede On Page sayfa içi ayarlar yapmak yani optimizasyon yapmak.
Özgün içerik ve sitenizi sürekli güncellemek
İçerik yazarken flooddan kaçınmak.
Pagerank Alexa Trustrankı iyi olan sitelerden link almak
Pligg ve sosyal imleme yapmak.
Not : Bu aralar spamdan uzak durunuz bu aralar google atarlı sizede çata bilir

Kaynak :edit..

startback

webmaster.tc
Aşağıdaki sistemle indexlenme hızınıda arttırabilirsin

startbacklink.com

Sitenizin en güvenilir şekilde backlink kazanmasını mı istiyorsunuz? Startbacklink.com ailesi olarak çarpraz backlink sistemini otomatik takas yöntemiyle size sunduk.02.04.2013'te başlayacak olan sistemimiz tamamen google'a indexlidir ve google'nin 2013 robot güncellemelerine uyumlu olarak hazırlanmıştır.Sizinde bildiğiniz üzere backlink takas sisteminde bir çok hatalar nedeniyle siteler 1.sayfada oldukları kelimelerde tamamen kayboldular. Bu düzensiz sistemlerle google bu siteleri karalisteye aldı. Backlink'inizi güvenilir bir şekilde almak ve paylaşmak istiyorsanız...

STARTBACKLİNK.COM'u TAVSİYE EDİYORUZ...

good16

webmaster.tc
Flood falan yatırım yalan.Bir çok site anahtar kelimeler , floodlarla doldurup önde çıkıyor.Hızlı da index alıyor.
Haa , soruya gelirsek.Hızlı index almak tamamen doğallığa bağlı.Yapay bir şey yapmayacaksın.Sen bir bloga girmişsin , sırf backlink için yorum yapmışsın ya da wmaracı gibi sitelerden binlerce link almışsın Google bunları bile anlıyor.Sadece içerik gir.Benle aynı hataya düşme ;)

Coldcrafting

webmaster.tc
alt sayfalarımı imleyerek en fazla 1-2 dk içinde index alıyorum.Ama bazen bu süre 10-15 dk'lara çıkıyor.Teşekkürler paylaşım için.

sohbettube

webmaster.tc
Benim sitem özgün oldukça. Günlük yazı ekliyorum ama nafile yine de indeks alma süresi çok uzun. Bazen pingleme sitelerini kullanıyorum. Bazende imleme yapıyorum. Yine değişin bir şey yok.

inforesim

webmaster.tc
İndexlenmeyi, Aynı ipde bulunan spam sitelerde etkileyebiliyor (olumlu veya Olumsuz)