• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Googlede İndeks Almayı Kolaylaştırmak İçin

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

webadisi

webmaster.tc
Googlede İndeks Almayı Kolaylaştırmak İçin Sizlere Bir Önerim Olacak Sevgili webmaster.tc Üyeleri .. IMTalk.org - IMT Website Submitter Adrersine Gidip Linkimizi Ve Hedef Kelimemizi Yazıp , Limit Bölümünden Ne Kadar Geri Besleme Linki İstediğimizi Seçip Submit Diyoruz .. Sistem Otomatik Çalışmaya Başlıyor .. Ve İşin Güzelliğide Burda Orda Gördüğünüz Linkleride Otomatik Pingliyor .. Denedim Ve Baya İyi Sonuçlar Aldım .. Tavsiye Ederim ..

AsiMelek

webmaster.tc
tam aradığım gibi =) teşekkürler benim için oldukça faydalı olacak.

fubia

webmaster.tc
Uzun yazilarimi nasil sayfalara bolebilirim index artsin die?
Çok index=çok ziyaretçi demek değildir dostum. Bir web siten varsa eğer kendini ziyaretçi yerine koyup hazırlaman gerekir tasarımı. Bol reklam, bol alakasız eklenti (hava durumu, kayan haberler vs.) bunlar ziyaretçiyi web sitenden soğutur. Bence şuan için index almanın en kolay yolu sosyal hesaplar kullanmaktır. Delicious, Facebook ve Twitter başta olmak üzere soru ve cevap siteleri (yahoo answer gibi) hit almanıza ve indexlenmenize yardımcı olur.

valsmuzik

webmaster.tc
bu tarz yontemler yuzunden 1 sene once sitemiz baya bi geriye dustu zar zor tekrar yukseltmeye basladık,Oyüzden tam olarak güvenemiyorum.Deneyten uygulayan arkadslar varsa yorum yazarsanız bizde yapalım

chntrkylmz

webmaster.tc
1000 Tane felan birden yaptırmayın yarardan çok zararını görürsünüz

BU Tür şeyler siteyi bir süre iyi derece getiriyo ama daha sonra düşüyo ve geri yükseltmen çok zor oluyo yani kısacası Kaliteli olanları bulup elle yapmak daha mantıklı ve öyle öneririm :)

skndrdmr

webmaster.tc
Googlede İndeks Almayı Kolaylaştırmak İçin Sizlere Bir Önerim Olacak Sevgili webmaster.tc Üyeleri .. IMTalk.org - IMT Website Submitter Adrersine Gidip Linkimizi Ve Hedef Kelimemizi Yazıp , Limit Bölümünden Ne Kadar Geri Besleme Linki İstediğimizi Seçip Submit Diyoruz .. Sistem Otomatik Çalışmaya Başlıyor .. Ve İşin Güzelliğide Burda Orda Gördüğünüz Linkleride Otomatik Pingliyor .. Denedim Ve Baya İyi Sonuçlar Aldım .. Tavsiye Ederim ..
Hocam öncelikle paylaşım için teşekkürler, lakin bazı sitelere ekleyemiyor neden acaba?