• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Güçnet Yeni Arayüzü İçin Yorumlarınız

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
Anasayfasını yeni kodladığım firmamızın yeni arayüzünü paylaşayım dedim. Yorumlarınızı bekliyorum. ( Çok sert eleştrilerde yapabilirsiniz ) :)

Gnet Web Tasarm

GüçNet

webmaster.tc
Hocam zaten om konuda bir çalışmamız olmadı bu sadece tema çalışması. Yorumunuz için teşekkürler :)

CaddeAktif

webmaster.tc
abovv bizim köye viaport yapıyorlar diyorlardı da inanmıyordum. süper ötesi çok başarılı ama her çalışmana dediğim gibi mavi ve turuncu yakışmamış. paylaşırsanız kullanacağım çok güzel bir tema

inforesim

webmaster.tc
Eskisine göre daha iyi

Linux eko paket vs. yazan yerlerin kalitesi çok düşük sanırım doğru düzgün okunmuyor ve Özelliklerin yazısı da çok göze batıyor. Düzenlenebilir.

mizzam

webmaster.tc
1 - Ya sitenin bg kısmını menu ile birlikte width değerini 100% yaparsınız ya da menüyü de diğerleri gibi aynı width değerinde bırakırsınız.
2 - Sitede kullanmış olduğunuz modüllerin aralarındaki boşlukları biraz daha fazla bırak elini korkak alıştırma...
3 - Renkler çok pastel biraz daha canlı olabilir.
4 - Drop Shadow değerlerini biraz daha kısık ve keskin kullanın

Kolay gelsin...

GüçNet

webmaster.tc
1 - Ya sitenin bg kısmını menu ile birlikte width değerini 100% yaparsınız ya da menüyü de diğerleri gibi aynı width değerinde bırakırsınız.
2 - Sitede kullanmış olduğunuz modüllerin aralarındaki boşlukları biraz daha fazla bırak elini korkak alıştırma...
3 - Renkler çok pastel biraz daha canlı olabilir.
4 - Drop Shadow değerlerini biraz daha kısık ve keskin kullanın

Kolay gelsin...
önerileriniz için teşekkürler dikkate alcam

mtn.src

webmaster.tc
eskisini bilemiyorum fakat şık görünmekte ve oldukça hızlı başarılar.