• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Güncel GoDaddy İndirim Kuponları

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

turkeagle

webmaster.tc
Net uzantı için olanını biraz önce kullandım. Hala kullanımda olan kupanlar bunlar...
Sizde güncel kodlarını altına yazınız lütfen.

fbf30tld (com,net,org domainlerde %30 indirimli kayıt)

gdx215b ( Tüm alışverişlerde minimum sınırlaması olmadan %30 indirim sağlar)

PODFD412 ($ 7.48'e domainlerin uzatma işlemlerini yapar)

GDBBREN8 ($ 7.99'a com ve net uzantıdaki domainlerin uzatma işlemlerini yapar)

CWM7 ( $ 7.49'a .net domain kayıt işlemi sağlar )

gdbb776 ($7.99 'a com domain uzatma işlemlerinde geçerlidir)

goafsp23 ($7.49'a com domain kayıt sağlar)

WOWSSL ($ 49.99'luk SSL sertifikasını $12.99'a indirir)

gdz523pla ( %28 indirim sağlar )

cjc749fat ( $7.67' ye indirir)

gdbbc729 (%15 indirim sağlar)

cjcchp20 (Hosting siparişleri% 20 indirim sağlar)

cjcchp10 (Tüm siparişlerde %10 Kâr sağlar)

iapwd30 (Godaddy.com’dan alacağınız herşeyde %30 indirim sağlayan kod)

IAPtdom1 (Domain yenileme ve ilk alımlarda geçerlidir) Domain alırken veya renew siparişlerinde 10% indirim sağlayan Godaddy Promo Code (.COM, .NET, .ORG ) Domainleri $7.49 a almanızı saglar.)

iap829ca (%20 indirim sağlayan promo kodu (domain alımlarında ve godaddy renewal promo code olarak yenilemelerde)

iapddku799 (Domain yenilemelerinde kullanabileceğiniz $7.99 a domain almanızı sağlayan diğer bir kod)

proghammer

webmaster.tc
Ya bu indirim kodlarını deneyim dedim de çalışıyor fakat benim mantığıma yatmadı :(

Zaten 16 TL olan bir domaini indirim kuponları ile 7.99$'a alabileceğimizi belirtiyor bu da nerden baksanız 19 TL'ye tekabül ediyor :( Anlamadım yani ihs gibi daha ucuz firmalar varken hemde sağlıklı neden godaddy tercih edilir merak ettim doğrusu..

Açıklayan olursa sevinirim.. Mantıgıma yatmadı şahsen 16 tl'ye domain alacakken neden 3 tl domain başına fazla vereyim :S:S

turkeagle

webmaster.tc
Ya bu indirim kodlarını deneyim dedim de çalışıyor fakat benim mantığıma yatmadı :(

Zaten 16 TL olan bir domaini indirim kuponları ile 7.99$'a alabileceğimizi belirtiyor bu da nerden baksanız 19 TL'ye tekabül ediyor :( Anlamadım yani ihs gibi daha ucuz firmalar varken hemde sağlıklı neden godaddy tercih edilir merak ettim doğrusu..

Açıklayan olursa sevinirim.. Mantıgıma yatmadı şahsen 16 tl'ye domain alacakken neden 3 tl domain başına fazla vereyim :S:S
Hocam godaddy gibi firmalar kendini kanıtlamış büyük firmalardır. Kampanyaları her zaman olmaktadır. Mesela Godaddy bazı kampanyalarında 1.65 $ veya 3 $' a domain satışı yapmaktadır.

Sadece önemli olan kampanyaları sürekli takip etmen...

proghammer

webmaster.tc
Hocam godaddy gibi firmalar kendini kanıtlamış büyük firmalardır. Kampanyaları her zaman olmaktadır. Mesela Godaddy bazı kampanyalarında 1.65 $ veya 3 $' a domain satışı yapmaktadır.

Sadece önemli olan kampanyaları sürekli takip etmen...
Anladım hocam tabiki 3$ ve 1.65$ olan fiyatlara itirazım yok hocam kesinlikle..

Siz devam edin hocam kodları yayınlamaya emeğinize sağlık..

Kolay gelsin..