• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Güncel Upload Para Kazanma

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ali353

webmaster.tc
Turbobiti denedim indiriliyor fakat kazancı saymıyor uploaded i denedim o da çok az veriyor 30 kere indirilmiş 0.04 euro kazanmışım. Yardım edin lütfen

cmetin_88

webmaster.tc
Turbobiti denedim indiriliyor fakat kazancı saymıyor uploaded i denedim o da çok az veriyor 30 kere indirilmiş 0.04 euro kazanmışım. Yardım edin lütfen
Eğer hesabınız yeni ise PPD den kazanç sağlayamazsınız sadece PPS den para kazanırsınız

AndroidSitem

webmaster.tc
Zippyshare den bu upload yöntemi ile nasıl para kazanabilirim biri anlatabilir mi? Link kısaltma dışında?

Restless

webmaster.tc
Çoğunu denedim bence en iyisi turbobit.queenshare var 50-100 MB dosya boyutu arasına toplam 1000 indirmeye 3dolar veriyor minimum ödeme de 25dolar çok iyi aslında fakat siteden dosya indirmek isteyenleri biraz sinirlendiriyor reklamlarla, yinede ben karışmam dosya indirenlerin sorunu derseniz bir göz atın derim :) bu arada hiç ödeme almadım geniş kapsamlı araştırmanızdada yarar var
queenshare.com - Easy way to share your files

trustfulrob

webmaster.tc
pm e mesaj at kardesim sana 2 olasilik sunucam
ref falan da istemez ,ihtiyacin varsa yardimci olurum sana hrturlu
forumlarida atarim yabanci yerli