• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Güncelleme mi Oldu Yine

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Batuhan

webmaster.tc
Beyler hit düşüşü yaşayan var mı. Birkaç arkadaş ile gözlemlerimiz bazı siteler 26 temmuzdaki sıralamalarına ve hit seviyelerinde.

Başka tokatlanan var mı google tarafından :p

hitim şu an %60 civarı düştü. 26 temmuzdan itibaren katlanarak arttı ve şuan 26 temmuz seviyesinde.

Batuhan

webmaster.tc
dün geceden beri benim gözlemlediğim sıralamalarda oynama vardı. kafada olduğum kelimelerde hala duruyorum fakat rekabet oranı yüksek ilk sayfada olduklarımın hepsi gerilerde bazıları ilk 500den bile çıkmış durumda

Batuhan

webmaster.tc
4.0'a geçtiler sanırım resmi açıklama var mı arkadaşlar bakan oldu mu

proghammer

webmaster.tc
Valla bende anlamadım 2K dan 1K ya düştü bir sitem üzücü bir durum..

Diğer bir sitem ise

7 K iken 13 K oldu sitem acayip bir artış mevcut.

Artarakta devam ediyor hadi hayırlısı..

Diğerlerinde de fazla bir oynama yok sadece bu iki sitede acayip bir oynama var..

Hayırlısı diyelim.. Umarım artanlar artmaya devam eder..

Azalanlar da tekrardan eski seviyelerine çıkarlar..

arkeyan26

webmaster.tc
dünden önceki gün siteme googledan 20-30 arama geldi fakat dün ve bugün 5 aramayı geçemedim....dün 2 arama bugün 3

osman

webmaster.tc
biz r10 daydık forum değişdik bu gidişlede googleyide ben değişcem en sonunda site girişlerine kapatıcam böyle iş gormedim en az % 50 hit düşmüş

Hocam kopya içerikler mi temizleniyor diyeceğim fakat kopya içerikli sitelerim kadar özgünlerde de gerileme var.

tahmininiz ne zamana geçer bu dalga
Valla kopya içerikli sitelerim artıyor hocam :) senelerdir olağan bir durum. Bir kaç güne eski yerlerinize gelirsiniz.Siteleriniz de ciddi değişiklikler yapmamaya özen gösterin.

Scarface

webmaster.tc
Aynen hitler çok büyük düşüşde , rahmi hocanın bi videosu vardı o aklıma geldi dalgalanmayla ilgili :D