• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Günde 100-200 Arası İndex Kazanmak İster misiniz?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

janko06161

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar. Bizzat kendi araştırmam ve bilgi derleme sonucunda ortaya çıkardığım bir projede ilk denememden olumlu sonuç aldım. Şuanda 2. denememi yapıyorum. 1-2 gün için sonuca bağlanır. İlk olarak projenin başlangıcını baştan sona kadar anlatayım.
İlk sitemi kurduğumda seoya para vermek istemedim. Bunun için arkadaşımın tavsiyesiyle kendim araştırmalar yaptım. Araştırmalarım sonucunda bilgileri derledim bir e-kitap hazırladım.
İlk başlarda İndexim 40 daha sonra 50, 80 90 190 derken 291 oldu.
Daha sonra birden 2.790 index oldu. Çok şaşırdım.
Aşağıda analiz resmi gözükmektedir. 30 Mart 2013 yarihinde analiz yaptım. Çok yakın bir tarih.

Gördüğünüz gibi analiz resmi yukarıda.
Bir gün sonra tekrar analiz yaptım, index 2.830 oldu.

Yukarıda resimde gördünüz.
Daha sonra 1 nisan günü yaptım fakat analiz resmini çıkartmayı unuttum, kusuruma bakmayın. O zaman da 3.000 index oldu.

Son olarak 2 nisan günü yaptım, indexim şuanda 3.120.

Yukarıda resimde gördünüz.
Bu ilk denemem ikinci denememden başarılı bir sonuç elde edersem. E-Kitap'ı satabilirim. Ya da sitenize bizzat uygulayabilirim.

Sitenize uygularsam ücretin yarısını alırım geri kalanını iş bitiminde. Şuanda kafamda belli bir fiyat yok. PM atarsanız görüşelim.
Kesinlikle benim kimseyi kandırma gibi bir niyetim yok. Her şeyim açık ortada. Güveni olmayanlar benimle iş yapmasın.

DWather

webmaster.tc
Dinamik sitemap + google bot ping ile bunu zaten yapıyoruz :D günde 2 k indexim var :D