• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Günlük 1-1,5 k tekil, PR2 Adsense geliri olan 'Mecburiyetten' Satılık site

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Ahmett-AydiNN

webmaster.tc
Site Adresi: Özel mesajla verilecektir.
Kategori, sitenin içeriği: Sitemde 13 kategoride(Cilt bakımı, Dualar, Genel, Hamilelik, İsimler ve Anlamları, Moda, Rüya Tabiri, Sağlık, Şarkı Sözleri, Şiirler, Sözler, Ünlüler, Yemek Tarifleri) Toplamda 1.622 tane yazı bulunmaktadır. Siteyi incelediğinizde de yazıların tamamen özgün olduğunu kendiniz araştırmalarınız sonucunda göreceksiniz.
Site hemen al fiyatı: 600 TL
Açık artırma başlangıç fiyatı: -
Açık artırma minimum artış: -
Hosting dahil midir : Değildir.
Sitenin hiti(linki ve ya ekran görüntüsü ile): Günlük 1.100-1.300 tekil hiti vardır. Resimde sitenin 5 aylık hit görüntüsü görülmektedir.
Hit Görüntüsü.jpg

Site yaşı: 9 Ay
Site hit kaynağı(google,facebook vb): Hit kaynağının tamamı google,yandex,yahoo vb. arama motorlarından gelmektedir. Herhangi link değişimi yoktur.
Banlı olduğu reklam firması var mı :Yok
Banlı olduğu arama motoru : Yok
Site yazılımı nedir , ücretli mi : WordPress
Domain firması: İsimTescil
Açıklamalar : Site aylık ortalama 50-60$ arası gelir bırakmaktadır. Siteyi büyütme yolunda hızla ilerlerken KPSS ile atanmam sonucunda iş yoğunluğundan dolayı siteye vakit ayıramadığım için satmak zorunda kaldım. Siteyi hiçbir şekilde satmayı düşünmüyordum. Yazılar tamamen özgün ve temiz bir sitedir. Hiçbir uyarısı yoktur. Sadece zorunluktan satıyorum. Alacak kişinin memnun kalacağının garantisini veriyorum. Şimdidden alacak kişiye hayırlı olsun.

Adsense panelden sitenin 5 aylık ortalama gelirini gösteren tablo.
Adsense Görüntüsü.jpg