• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hakan Meriçliler

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, bilmiyorum kategori ile ilgili bir bilgilendirme yapılmamış fakat şöyle bir duyuruda bulunmak isterim.

Hakanmericliler.com domaini satılıktır. Fiyatı 50 TL'dir.

Hakan Meriçliler, Yalan Dünya dizisinin oyuncusu Çağatay Koçtuğ'dur. Geleceği olan bir domain olduğunu düşünüyorum, ilgilenen arkadaşlar pm ya da konuya cevap verebilirler.

Tevfik

webmaster.tc
Satış günceldir, 1 hafta içerisinde satılmadığı taktirde satışlar iptal olacaktır.

Merhaba arkadaşlar, bilmiyorum kategori ile ilgili bir bilgilendirme yapılmamış fakat şöyle bir duyuruda bulunmak isterim.

Hakanmericliler.com domaini satılıktır. Fiyatı 50 TL'dir.

Hakan Meriçliler, Yalan Dünya dizisinin oyuncusu Çağatay Koçtuğ'dur. Geleceği olan bir domain olduğunu düşünüyorum, ilgilenen arkadaşlar pm ya da konuya cevap verebilirler.
Hocam adama ulaşsan düzgün bir fiyata satarsın bence.
Bir index atsana Hakan bey sizin hayranınızım, web siteniz bende uygun bir fiyata satabilirim diye

Tevfik

webmaster.tc
BatuhanKatırcı kardeşim, ben Soner bey ile telefonda görüştüm facebook'ta görüştüm Soner Sarıkabadayı ile fakat Hakan bey'e twit attım 2 defa cevap vermedi daha sonra ulaşmaya çalıştım ulaşamadım.

Bende çok makûl bir fiyata satmaya karar verdim, alan kişi aramalarında çok etkisini görecektir emin olabilirsiniz.

Engineer

webmaster.tc
son bir indiriim yapar paypal ile ödeme kabul edersen cuma günü ben alırım...

Tevfik

webmaster.tc
son bir indiriim yapar paypal ile ödeme kabul edersen cuma günü ben alırım...
Dostum en uygun indirimi yapmış bulunmaktayım kdv ile birlikte 20 tl mâl olmuş bulunmaktadır bana normalde sanatçı ile irtibata geçmiş olsaydım çok yüksek bir mevlaya satmış olurdum 40 lira bence uygundur.

Tevfik

webmaster.tc
Cuma günü satılacak olan domain pazartesine kadar uzamış bulundu ve mesaja cevap verilmediğinden dolayı,

Hakanmericliler.com 40 TL satışı ile halen devam etmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...