• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hangi hostingi tavsiye edersiniz? (inforesim video + wordpress için)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

cayocagi

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,

ben şu anda levelhosting.ca'da sayfalarımı barındırıyorum ancak gerek wordpresste gerekse inforesim video scriptinde devamlı sorunlar yaşıyorum. Wordpress'te plugin yükleme bazen çalışıyor bazen de çalışmıyor. Çoğu zaman F5'lemek gerekiyor. İnforesim'de ise youtube botu her iki videodan birinden bilgi çekemiyor. Resimler gelmiyor, mysql hataları alıyorum. Wordpress forumları ve inforesim'in kendisiyle görüştüğümde bunun hostingle alakalı olabileceğini öğrendim. işin güzel yanı file_get_contents de açık hani, dolayısıyla tam olarak nerede sorun var çözemedim.

Şu anda hostingi değiştirmeyi planlıyorum. Bu her iki yazılımı kullanan arkadaşlar kullandıkları amerika kıtası lokasyonlu hosting firmaları hakkında yorumlarını/düşüncelerini belirtebilirlerse çok memnun olurum. Zira şu an kullandığım hostingle kullanıcı karşısına çıkmayı bir kenara bırakın, siteye doğru dürüst içerik ekleyemiyorum.

Şimdiden çok teşekkürler.

cayocagi

webmaster.tc
Teşekkür ederim Tevfik ama Amerika lokasyonlu olması tercihimdir.

gkbrk

webmaster.tc
ByetHost(SecureSignup) tavsiyemdir. Bir süredir kullanıyorum daha bir sorun yaşamadım.