• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

• Google Chrome

Kullanılan: 13 43.3%
  • Mozilla Firefox

Kullanılan: 16 53.3%
  • Safari

Kullanılan: 1 3.3%
  • Internet Explorer

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

nurulmac11

webmaster.tc
Ben chrome kullanıyorum. kötü yanları da var ama en sevdiğim yanı ve sanırım vazgeçilmez kılan yanı canlı webdüzenleme paneli. Bunun dışında daha pek çok sebebi var ama az önce çok fazla bir flash olan sayfayı açarken (daha önceleri de olmuştu) bi 10 sn kitlenmesinden sonra firefoxu tekrar denemeye karar verdim.

Siz ne kullanıyorsunuz ?

egebilisim

webmaster.tc
Sonuna kadar mozilla reyiz... İnterface Developer olduğumdan dolayı canlı css edit paneli sayesinde çok kolay işlerimi denemelerimi yapabiliyorum...

nurulmac11

webmaster.tc
indiriyorum bakalım daha önce de pek çok kez denedim mozilla kullanmayı ama bi süre sonra acayip hantallaşıyordu bende. heralde kullanmasını bilmiyorum :)

ekleme: yok arkadaş olmayacak flash olan bir sayfada kaydırma yapılırken bile takılıyor. telefonumda bu kadar kötü değil nerdeyse. üstelik 2 3 eklenti yükledim sadece..

nukeci

webmaster.tc
Bende Firefox kullanıyorum. Sanırım en vazgeçemediğim tarafı gelişmiş backup özelliği. Zaten bir kere bulaşınca zor, yıllardır her format yada pc değişiminde taşınan yedekler. Başka bir tarayıcıya geçsem 1 dk. iş yapamam artık. Ama kötü tarafları yok mu var tabi. Arkadaşların dediği gibi uzun süre açık kalınca çok sayıda pencerede hantallaşıyor. En basit web site buglarında çöküyor vs.. Ama ne yapalım mecbur Firefox...

mFurkan

webmaster.tc
Sade, esnek ve hızlı bir tarayıcı olan Chrome kullanıyorum. Özellikle bilgisayarı fazla kasmaması ve hızlı olması kullanma sebeplerim arasında.

Nunogomes

webmaster.tc
İki yıl boyunca Opera ile birlikte bir yıl boyunca arada Google Chrome kullandım. Ama geri Mozilla Firefox'a döndüm. :)

inforesim

webmaster.tc
20 tane chrome sekme kullanırken bile sorun yokken, 3 tane firefox sekme açsak donuyor paso :)