• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hangi tür site açmalıyım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

chntrkylmz

webmaster.tc
Adsense'den az kazanıyorum aklıma yeni bir site açmak var ama karar veremiyorum Hangi tür siteden daha fazla para kazanırım Video , Oyun , vs önerileriniz nedir ? emlek vs dışında;)

neset16

webmaster.tc
kardeşım su an duyduguma gore e-tıcaret ve , Affiliate cok para getırıyo yınede sen arastır :)

Radi Core

webmaster.tc
Facebook beğeni uygulaması açabilirim. Exe de yapabilirim. 1K yı 2 TL ye sata bilirsiniz.

exe 20 TL

Tevfik

webmaster.tc
Facebook beğeni uygulaması açabilirim. Exe de yapabilirim. 1K yı 2 TL ye sata bilirsiniz.

exe 20 TL
Bu tür işleri de artık herkes yapıyor dostum, bence daha dikkat çekecek bir site olmalı. Örneğin bir günlük sitesi kendi profilini oluşturacak herkes günlere aylara ve yıllara ayrılacak bir arşivi olacak kendisi karalayacak tabii bunun içinde biraz masraf gerekir gibi kendisi yaparsada sıkıntı yok, anlatmak istediğim çok farklı şeyler olmalı

trnetwork

webmaster.tc
reklamdan gelir elde etmek zor araştır olmayan bir şeyin rehberini kur reklamını iyi yaparsan para kazanırsın

Sefagulhan

webmaster.tc
Orginal bir site olması lazım şöyleki ne sitesi kurarsan kur eğer içindeki bilgiler Copy Paste ise Google'dan para kazanamazsın. İçerik özgün olduğu sürece Google TBM'lerin aratar ona göre kazancında.

Tavsiyem , Sunucunu Yurtdışı al ve Türkiyeyi tanıtan gezi sitesi yap. Benim elimde çok site var ugraşamıyorum.