• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hareketli Yazı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

alis4

webmaster.tc
Selam php sitenin üzerinde bannerin alt kısmına hareketli yazı yazmak istiyoruz örn (Sitemize hos geldiniz,Bayramınız kutlu olsun ) gibi ancak bu yazıyı admin panelden editlemek istiyoruz yabancı sitelerde buna benzer kodlar var ancak yönetim paneli yok bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.tsk ederim.saygılar..

inforesim

webmaster.tc
O haraketli yazı HTML ile yapılmıştır veya Resim giftir. Sadece php ile MYSQL den yazıyı çektirebilirsiniz. Tam olarak isteğiniz nedir ?

alis4

webmaster.tc
O haraketli yazı HTML ile yapılmıştır veya Resim giftir. Sadece php ile MYSQL den yazıyı çektirebilirsiniz. Tam olarak isteğiniz nedir ?
selam html ile degil sanırım tam bilmiyorum ama ajax text ticker scripti
tam olarak istedigim sitede ufak bir bölümde yazı çıkmasını istiyorum bu yazıyıda ftp yerine admin panelden eklemek,silmek ve düzenlemek istiyorum bu tarz hazır bir script kodu varmı php siteye entegre etmek için.ilginize tsk ederim.

VirtualLine

webmaster.tc
selam html ile degil sanırım tam bilmiyorum ama ajax text ticker scripti
tam olarak istedigim sitede ufak bir bölümde yazı çıkmasını istiyorum bu yazıyıda ftp yerine admin panelden eklemek,silmek ve düzenlemek istiyorum bu tarz hazır bir script kodu varmı php siteye entegre etmek için.ilginize tsk ederim.
Sevgili Kardesim Kimse Bir Hos Geldin Yazisini Haraket Ettirmek Icin ona Ozel Bir Yonetim Paneli Yazmaz. Bu Paylasmak Icin Olsada. Varsa Mevcut Bir Yontim Panelin . Ordan Icra Edecek sin Kaydini Ekrana Basacaksin Ve Bastigin Veriyi Nasil Hareket Ettirmek istiyorsan Buraya Yazacaksin Bizde Bu Duruma Cevap vericez.

Her Ikisinide Yapamiyorsan Yapabilecek Bir Aradas Ara. Bulamiyorsa Ucretli Bir Konu Ac Sonuca Var.

Duzgun Ifade Erken Cozum Demektir. Kendini Iyi Ifade Edersen Cozume ulasirsin.

Saygilar.

gkbrk

webmaster.tc
Kodu bana ulaştırırsanız bunu kolayca halledebilirim.

ByAkman

webmaster.tc
söylediğiniz şekil

Flash içerik ve xml dosyasından çektirme işlemi sanıyorum. İstediğiniz sistemi yapabilirim

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
bir marquee kodu bu kadar uğraştırmaz sanırım

Kod:
<marquee>Kay Bakalım</marquee>

kayan yazı için panele felan neden gerek duyulsun
illede panele ekleyecekseniz kaydırma kodu yukarıda
panele ekleyin veritbanından çekin çekin kaydırın ;)