• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hastalığım...

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member
Arkadaşlar bu soğuk algınlığına ney iyi gelir? Kaç gündür elimi kaldıramıyorum,performans düşüklüğü yaşıyorum :)

Limonlu çayı içtim banamısın demedi,Tyhlot muydu işte ondan içtim ağzımın tadı gitti başka birşey yok.

Varmı bir öneriniz bir ilaç :) iş hayatı'da elden gidiyor bir an önce ayaklanmalıyım

yasincvs

webmaster.tc
Varsa evde bi kurma turşu köylerde olur genellikle iç bir su bardağı kadar ne grip nede soğuk algınlığı bir şeyin kalmaz..

Not :
Denenmiştir Sayısı : Bir Hayli Fazla

Carizmatic

New member
@MustaFaa dur bakiyim bulursam.. :)
@yasincvs şimdi hazırlıyorum hocam,teşekkür ederim bir bakayım.
@GüçNet hocam iyileşecez diye de gıda zehirlenmesi olmasın :) not aldım ama bir bakayım tuşu suyuyla birşey olmazsa senin formülüne geçeyim :)

ozi.15

webmaster.tc
Hocam yumurtanın beyazıyla sarısını ayıracaksın. Sürmiceksin bile :)

(cmylmz)

CaddeAktif

webmaster.tc
valla ben grip oldumu çıkıp gezerim biraz başımı ağırtırım akşam eve gelir yorgan döşek yatarım sabah kalktığımda hiç bir şeyim yok

Carizmatic

New member
@CaddeAktif ilginç bir yönetmmiş :)
@mFurkan başlığı bilerek böyle yazdım. İlgi çekici olup hastalığıma çare bulacak bir arkadaşın yardım etmesi için :)
@ozi.15 maşallah repliğe kadar hatırlıyorsun

Şimdi biraz daha iyiyim sağolun arkadaşlar :) en azından başım ağrımıyor. Allah razı olsun hepinizden.

ozi.15

webmaster.tc
beyin bedava ya bedava.Attım hafızaya yeri gelince kullanıyorum böyle.Niye hamallık yapıyım ki :)

yasincvs

webmaster.tc
carizmatik turşu suyunu içtinmi. ben severim turşu suyunu ama hazır turşu olmaz ev turşusunun yerini hiç bir turşu tutmaz. elimde olsada sende uzakta olmasan sana 1 lt göndersem bi dikişte içer bitirirsin. neyse iyi olmana sevindim geçmiş olsun tekrardan.

Carizmatic

New member
carizmatik turşu suyunu içtinmi. ben severim turşu suyunu ama hazır turşu olmaz ev turşusunun yerini hiç bir turşu tutmaz. elimde olsada sende uzakta olmasan sana 1 lt göndersem bi dikişte içer bitirirsin. neyse iyi olmana sevindim geçmiş olsun tekrardan.
İçtim dostum :) Biraz genzim yandı ama :) olacak o kadar. Düşünmen yeter Allah razı olsun

Engineer

webmaster.tc
Arkadaşlar bu soğuk algınlığına ney iyi gelir? Kaç gündür elimi kaldıramıyorum,performans düşüklüğü yaşıyorum :)

Limonlu çayı içtim banamısın demedi,Tyhlot muydu işte ondan içtim ağzımın tadı gitti başka birşey yok.

Varmı bir öneriniz bir ilaç :) iş hayatı'da elden gidiyor bir an önce ayaklanmalıyım
tylenol ise uzak dur amerika da yasaklandı..
bir kaç kişi hastanelik olunca...

tr de alışkınlar dünyanın her yerinde yasaklanan ilaç möarkalarını veya yiecekleri satmaya....

havuç,zencefil (taze), yabanmersini, patates ve az bir miktarla priçle beraber yemeğini yap limonla beraber seni önce tok tutar sonra da vucudunun istediği enerjiyi sağlar.. ama yedikten sonra en az 15 dakika yürümen lazım ki sinidirimin kolaylaşsın

zencefill li çay yap limonlu

üzüm suyu, üzüm sirkesi, bunlar ideal dir.

burda ilaçlara çok az talep var genelde bitkisel çözümler sunuyor doktorlar

Carizmatic

New member
tylenol ise uzak dur amerika da yasaklandı..
bir kaç kişi hastanelik olunca...

tr de alışkınlar dünyanın her yerinde yasaklanan ilaç möarkalarını veya yiecekleri satmaya....

havuç,zencefil (taze), yabanmersini, patates ve az bir miktarla priçle beraber yemeğini yap limonla beraber seni önce tok tutar sonra da vucudunun istediği enerjiyi sağlar.. ama yedikten sonra en az 15 dakika yürümen lazım ki sinidirimin kolaylaşsın

zencefill li çay yap limonlu

üzüm suyu, üzüm sirkesi, bunlar ideal dir.

burda ilaçlara çok az talep var genelde bitkisel çözümler sunuyor doktorlar
Önerilerin için teşekkür ederim genel kültür anlamında bunları not ettim. Hastalığımın tamamen geçmesi için uygulayacağım. Çok sağol :)