• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hayvan Sitesi Tasarımı - Yorumlar

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

berkekolik1

webmaster.tc
Arkadaşlar gönüllü olarak hayvan sitesi açmaya karar verdik. Bütün hayvanlar hakkında bilgi olan vs. fakat kullanıcağımız temayı ben yapmak istedim ortaya böyle bir şey çıktı bakalım beğenicek misiniz. Wordpress teması olacak :)

Sizden istediklerim:
1- Temaya eklenmesi gerekenler veya düzenlenmesi
2- Kötü olan yerler
'i belirtirseniz sevinirim.

inforesim

webmaster.tc
Gördüğüm kadarıyla çok güzel olmuş, Bide büyük halini eklerseniz daha iyi inceleyebiliriz :)

Not : özellikle o hayvanların oturtulması renk katmış :)

Ömür

webmaster.tc
açıkcası ben o kadar beğenmedim. Yanlış anlamayın renk uyumu müthiş, fakat çok fazla gereksiz boşluk var. Tabloların hizalı olması, gereksiz boşlukların kapatılması, ve şurdaki genel izleyici kitlesi iconlarının kaldırılması, temanızı daha da hoş yapacaktır..

berkekolik1

webmaster.tc
Gördüğüm kadarıyla çok güzel olmuş, Bide büyük halini eklerseniz daha iyi inceleyebiliriz :)

Not : özellikle o hayvanların oturtulması renk katmış :)
aslında büyük eklemiştim ama küçük çıkmış linkte vereyim :)

Harika olmuş.. tek kelimeyle süper. :)
teşekkür ederim :)

açıkcası ben o kadar beğenmedim. Yanlış anlamayın renk uyumu müthiş, fakat çok fazla gereksiz boşluk var. Tabloların hizalı olması, gereksiz boşlukların kapatılması, ve şurdaki genel izleyici kitlesi iconlarının kaldırılması, temanızı daha da hoş yapacaktır..
evet hocam çok gereksiz boşluk çıktı oraya ondan dolayı reklam alanı ekledim. İzleyici iconlarını kaldırınca çok büyük boşluk oluşuyor. :)

flashomer

webmaster.tc
Ortadaki reklam alanı biraz daha soluk göze batmayacak şekilde olursa,
birde en alttaki akıllı tv iconları çok büyük olmuş, onlarda küçülürse güzel olur bence.

Onur

webmaster.tc
İcon seçimlerini yanlış buldum. (Örn: Duyuru iconu) Tasarımda ki boşlukları doldurmanız gerek. Bu genellikle böyle olmalıdır. Videolar kısmının diğer kısımlara oranla daha küçük bi alanı kaplaması amatör bir görüntü oluşturmakta.

Daha yeni çalışmalar çıkardıkça bunları geliştireceğinizi düşünüyorum. İyi çalışmalar.

egebilisim

webmaster.tc
Tasarımın Fotoğraf ve video kısmını tamamen genişletebilir, sonrasında o mesela kuş kategorisinin altında 2 tane alt alta resimler var. onları blok şeklinde yapabilirsiniz. örnek

||OLACAK||
|---------|
|--Başlık--|
|---------|
|Açıklama |
-----------

biraz değişik bir gösterim oldu sanırım ama dediğim gibi yaparsanız alandan tasarruf edip daha çok içerik sığrdırabilirsiniz..