• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Her Türlü Site Kurulumu Yapılır

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ebulfeth

webmaster.tc

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.Yeni yıla girerken bizlerde güzel bir iş ile girelim dedik.Uygun fiyata herkese site kurulumu yapıyoruz.Paketimiz şu şekildedir :
Domain + Host + Kurulum
Wordpress,Sharetronix,Social Engine,Forum Yazılımları V.b Kurulumlar.
Hepsi dahil 150 :tl 'dir.
Hostun özellikleri : Host kendi sunucumuzda barıncağı için yani karşıdaki kişi müşteriden ziyade,bir dost bir arkadaş muamelesi olacaktır.Şimdi biz deriz ki al kardeşim sana 100 mb host veriyorum,ama iki gün sonra adamın alan aşımı olur veya baska sorunu o yüzden kapatmamak için host alanını siteye göre ayarlarız,onda sorun yok.Yani sınırsız gibi birşey desek doğru olur.
Peki sadece kurulum mu hayır.İsteyene şöyle de yapabiliriz referans olarak site vereceğiz aşağıda o sitelerdeki gibi bir hale getiriz.Örnek vermek gerekirse.Siz rap sitesi açıyorsunuz.Biz sizin yerinize kategorilerinizi oluşturuyoruz,seo ayarlarını yapıyoruz,google toolsa sizin adınıza üye olup,al kardeşim siten bu infosuda indexi de bu diyoruz.Yaptığımız sitelere adsenseye basvuru durumuna gelince sizin adınıza adsenseyede biz başvuruyoruz.
Bitti mi Hayır tabi ki.Sizler sitelerinizin içeriğini biraz doldurduktan sonra yaklaşık bir bir buçuk ay içerisinde bize bir alo diyorsunuz veya msn,gmail yoluylada ulaşabilirsiniz.Biz hemen sizin için küçük çaplı bir yorum backlink,sosyal imleme,pliggleme,alexa yıldızlı yorum ve google +1 çalışması yapıyoruz.
Ve son olarak.Dedik ya müşteri ilişkisi değil bir dost ilişkisi olcak diye.Ne zaman bir sorun v.s olursa birebir muhatab olup,biz bilemesek bile çevremizde sıkı dost olduğumuz bir çok webmaster var onlardan yardım alıp sizlere yardımcı olmaya çalışacağız...
Rabbim Muaffak Eylesin...

Kurulan Siteler :
Yemektariflerii.biz : An itibariyle 4 Günlük Site
ilahilerr.org : An İtibariyle 3 Günlük site
Dinivideolar.net : Tahmini 5 aylık site
Tastekiniselbiseleri.com , ilahiezgidinle.com , tumilahiler.com...
İletişim Msn : info@dinivideolar.net
Ve p.m ile detaylı konuşabiliriz inşallah.
Bu Kadar Alana Hepimize Yeter Sanırım :
Not : Lokasyon geçici süre daha almanyadadır en kısa zamanda türkiye olarak değiştirilcektir.

duygu_sal

webmaster.tc
site kurulumundan kasıt nedir. içerik yönetim sistemlerini zaten hosting firmaları ücretsiz kuruyor. joomla wordpress durupal yada başka içerik yenetim sistemlerini kurdurmak için neden size para ödeyelim.
Ha eğer tam manasıyla siteyi yapıp teslim ediyorsanız yazın

eerman

webmaster.tc
arkadaslar merhaba

Başlıksız Belge

sayfamdaki yazılar menüler hariç çoğu özel fontla yazıldı. Ve dolayısıyla ftp den yükleyince özel fontları bulamadı bende font face uygulamasını denedim fakat nereye nasıl gömceğimi anlayamadım. Konunun başlığı farklı biliyorum ama buradan yardımcı olursanız sevinirim.

yardımlarınız için teşekkürler