• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Herbal Home Africa Mango ( Eczanelerde Bulunan Ürün )

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

erayweb

webmaster.tc

YARARLARI;

Herbal Home African Mango bünyesinde C vitamini, A ve B vitamininin tüm türlerini içermektedir. Bu vitaminlerin haricinde Mango'da bol miktarda Beta Karotende bulunmaktadır. Beta karoten Cildin güzelleşmesini, çeşitli enfeksiyonların tedavisini vede gece görme zorluklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun yanında Mango potasyum, lif ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.

HERBAL HOME AFRİKA MANGOSU NUN FAYDALARI;

-Bu meyve içerdiği vitaminler sayesinde cilt ve saçlar için çok yararlıdır.
-Mango; potasyum, lif bakımından yüksektir. ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.
-African Mango etkin içeriği sayesinde çok güçlü bir yağ yakıcıdır.
-Kilo Vermede Yardımcı Dünya basınından hiç düşmeyen ABD Başta olmak üzere diğer ülkelerde en çok satan ve fayda sağlayan ürün olarak liste başı almayı başarmıştır.

HERBAL HOME AFRİCAN MANGO KULLANIMI :

Kahvaltıdan 20 Dk. Önce Ve akşam Yemeğinden 20 Dk. Önce Olmak Üzere Günde 2 Kez Bol su ile Doktorunuzun Tavsiyesine Uygun Olarak Kullanınız.

Herbal Home African Mango Ürün İçeriği :
- Mangostana Mango (%25)
- Hibisküs
- Citrus
- Mate
- L-Carnitine
- Guarana

Dikkat Edilmesi Gerekenler:
•Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız kullanmadan önce doktorunuza danışınız.
•Rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.
•Herhangi bir rahatsızlık veya hastalığı önleme veya tedavi amaçlı kullanılmaz.
•Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.
•Bu ürün bir ilaç değil, yardımcı gıda takviyesidir.

- Ayrıca son dönemlerde olan ölüm olayarı tamamiyle taklit çin malı ürünler sebebiyle olmaktadır o ürünlerin içinde sibutramin maddesi bulunmaktadır.Bizim ürünümüzde o katkı maddesi kesinlikle yoktur.
- Satılan bu ürün tamamiyle orjinaldir sadece eczanelerde satılan üründür.Taklit çin malı ürün kesinlikle değildir.
- Size göndereceğim ürün 49 TL faturalı olarak gönderelicektir. ( Size özel 30 TL )
- Size özel satış fiyatı 30 TL dir. Bu ürün tüm sitelerde ( ecza ) 69 TL dir.

Peki soracaksınız sen nasıl ucuz veriyorsun diye ?
Benim firma ile anlaşmam olduğu için fazla sayıda toptan ucuza alıyorum ve neredeyse aldığım fiyata size sunuyorum

Ödeme şekli; Yapıkredi - Ziraat - Şans Oyunları

African Mango

gribb

webmaster.tc
"sadece eczanelerde satılır" diyip de buradan satın alma bağlantısı vererek ne kadar büyük bir ironinin içinde olduğunu biliyor musun acaba?

erayweb

webmaster.tc
"sadece eczanelerde satılır" diyip de buradan satın alma bağlantısı vererek ne kadar büyük bir ironinin içinde olduğunu biliyor musun acaba?
Ürünü ecza deposundan tedarik ediyorum faturalı bir şekilde, el altından satılan yada kaçak yolla Türkiye'ye gelen ürün değil ve bu ürün ecza sitelerinde satışa sunulmatadır.

Link verdiğim site kendi sitemin linki ben eczacı değilim ancak tedarik ettiğim yer bir ecza deposu bu yüzden bunu belirttim.

Hocam valla bu tarz ilaçları veya vitanminleri alıp beyne fazla potasyum giden ve ölen insanı hergün manşeylerde görüyoruz. Açıkcası burası bir webmaster forumu olduğu için burada pek satacağınızı düşünmem. Yani bir kadın diyet sitesine veya sağlık sitesine sitenizle reklam takası bile yaparak çok sayıda satış yapmış olursunuz. Bir fikir vereyim dedim konunuzu baltalamak değil amacım. Anlayışınız için teşekkür ederim,hayırlı işler :)

erayweb

webmaster.tc
Hocam valla bu tarz ilaçları veya vitanminleri alıp beyne fazla potasyum giden ve ölen insanı hergün manşeylerde görüyoruz. Açıkcası burası bir webmaster forumu olduğu için burada pek satacağınızı düşünmem. Yani bir kadın diyet sitesine veya sağlık sitesine sitenizle reklam takası bile yaparak çok sayıda satış yapmış olursunuz. Bir fikir vereyim dedim konunuzu baltalamak değil amacım. Anlayışınız için teşekkür ederim,hayırlı işler :)
bu tarz reklamlarımız mevcuttur ben sizlere özel fiyat ile faydalanmanız için yada satış yapmanız için bu fiyattan sundum :)

İyi forumlar