• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Herkese ağır eleştiri yaptım şimdi eleştirdiklerim " çok bilmiş " diyecek ama DOĞRU !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mizzam

webmaster.tc
Başlıkta da belirtmiş olduğum gibi bu bölümde bir çok arkadaşın yaptığı tasarımına ağır eleştirilerde bulundum ve hemen bunun ardından " çok biliyorsan sen yapta görelim " gibi söylemlere cevap için bu konuyu açtım =)

Kötü yorumlarınızı bekliyorum...

Aşağıdaki adresten daha önce yapmış olduğum bir kaç çalışma mevcut

mizzam

webmaster.tc
ezmek gibi bir niyetim yok sadece ön yargı ile karşılanırım diye önceden tedbirimi aldım =)

mizzam

webmaster.tc
güzel çalışmalar kullandığınız programlar falan filan yazar mısın ibretlik çalışmalar
Kullandığım program sadece Photoshop ama logo veya 3d çalışmalarda cinema 4d, illustrator, netbease ( CSS, jQuery, HTML için )

Kedinizi daha çok geliştirebilmek için deviantART: where ART meets application! adresini takip edin ve oradaki profesyonel insanların yaptıklarını inceleyin, bir süre sonra kendinizdeki değişimi göreceksiniz.

CaddeAktif

webmaster.tc
Kullandığım program sadece Photoshop ama logo veya 3d çalışmalarda cinema 4d, illustrator, netbease ( CSS, jQuery, HTML için )

Kedinizi daha çok geliştirebilmek için deviantART: where ART meets application! adresini takip edin ve oradaki profesyonel insanların yaptıklarını inceleyin, bir süre sonra kendinizdeki değişimi göreceksiniz.
takip ediyorum ama ilham gelmiyor hep ps yi açıyorum bir şey yapmadan geri kapatıyorum

mizzam

webmaster.tc
takip ediyorum ama ilham gelmiyor hep ps yi açıyorum bir şey yapmadan geri kapatıyorum
Sadece kendini geliştirmek adına her gün çok beğendiğin profesyonel bir temayı png halinde indirip onun aynısını ps da psd haline çevir onun üzerinde çalış kendi pratik çözümlerini üret. Başta da söylediğim gibi, sadece kendini geliştirmek için ! Başkasının tasarımının aynısını yapıp " bunu ben yaptım nasıl olmuş ? " veya " bunu yaptım satıyorum " gibi söylemlerde bulunma.

CaddeAktif

webmaster.tc
Sadece kendini geliştirmek adına her gün çok beğendiğin profesyonel bir temayı png halinde indirip onun aynısını ps da psd haline çevir onun üzerinde çalış kendi pratik çözümlerini üret. Başta da söylediğim gibi, sadece kendini geliştirmek için ! Başkasının tasarımının aynısını yapıp " bunu ben yaptım nasıl olmuş ? " veya " bunu yaptım satıyorum " gibi söylemlerde bulunma.
haklısın... ps araçlarını bulduğun bir yer var mı ya da sen deviart haricinde nerde dolaşıyorsun

bykolcuoglu

webmaster.tc
Bilgine lafımız yok :) Fakat ;

Site türkçe ise - 102 gün ago - gibi yarısı ingilizce yarısı türkçe şeyler pek hoş durmaz.
Load more... , 8 Remaining gibi yazılarda dahil tabi. Yani türkçeleştirme nerdeyse ' 0 ' :)

Referanslarına gelecek olursak gerçekten helal olsun. Tebrikler..:)

mizzam

webmaster.tc
Bilgine lafımız yok :) Fakat ;

Site türkçe ise - 102 gün ago - gibi yarısı ingilizce yarısı türkçe şeyler pek hoş durmaz.
Load more... , 8 Remaining gibi yazılarda dahil tabi. Yani türkçeleştirme nerdeyse ' 0 ' :)

Referanslarına gelecek olursak gerçekten helal olsun. Tebrikler..:)
Web sayfası hazır bir wp temasıdır. Herhangi bir müdahale yapmadım.