• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Herkese Merhaba

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Berat

webmaster.tc
Coldsword bir arkadaşımı davet etmiş arkadaşımda beni davet etti ve artık tamamen burdayız. Kafasına göre kendi ticari çıkarları için diğer insanları tek çırpıda silip atanların yanında olmaktansa bu işi hakkıyla yapanların yanında olmak bizim açımızdan da en doğrusu olacaktır.

Edit: Asla unutamadığım ilkokul numaram olan 342'yi burada denk getirip 342. üye olmuşum. :D

ColdSwoRD

webmaster.tc
Coldsword bir arkadaşımı davet etmiş arkadaşımda beni davet etti ve artık tamamen burdayız. Kafasına göre kendi çıkarları için diğer insanları tek çırpıda silip atanların yanında olmaktansa bu işi hakkıyla yapanların yanında olmak bizim açımızdan da en doğrusu olacaktır.
Hoşgeldin dostum :)

turkeagle

webmaster.tc
Coldsword bir arkadaşımı davet etmiş arkadaşımda beni davet etti ve artık tamamen burdayız. Kafasına göre kendi ticari çıkarları için diğer insanları tek çırpıda silip atanların yanında olmaktansa bu işi hakkıyla yapanların yanında olmak bizim açımızdan da en doğrusu olacaktır.
Çok doğru demişsin dostum :cool: ColdSword işini hakkıyla yapan biridir. Kimseyi tek kalemde silmez. :cool: