• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Herkese Merhabalar..

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Emrullah

webmaster.tc
Arkadaşlar bu mesajımı kimler okuyorsa öncelikle selamlarımı sunarım. Bu güzel sitemize çok değerli abilerimizin burada bir oluşum olduğunu söylemeleriyle geldim. İnanıyorum ki burada hem çok şeyler öğreneceğim hem de çok paylaşımlar da bulunarak destekçi olacağım. Güzel dostlukların da olacağını ümit ederek ben de geldim arkadaşlar.. Herkese iyi arkadaşlıklar ve paylaşımlar dilerim..

Saygılarımla..
Emrullah OCAK

Emrullah

webmaster.tc
Hoşbulduk ve gönülden bulduk. Allah utandırmasın bizi. Tam destekcinizim ve sevdiğim değerli bilgi adamları abilerimin ve daha tanıyacağım nice arkadaşlarımın yanında olabilmekten mutluluk duyarak buradayım.. Normal kullanmaya başlıyorum artık ben de bu değerli sitemizi.. :) Zamanla kemik kadro da olmayı hak ettikçe isterim şimdiden.. Bu mesajı okuyan herkese gönülden selamlar ve sevgiler..

Emrullah

webmaster.tc
Hoş geldin hocam, İnşallah daimi olursun :)
İnşallah daimi olmayı istiyorum ve kısmetse olacağım. Hepiniz çok sağolun arkadaşlar. Gelir gelmez sıçaklığınızı ve yardım elinizi uzattınız. Biliyorum ki kim bir iyi niyetle amel ederse ona göre marifetini görür. Gerçekten iyiliği ve sıçaklığı gördüm. Gönülden sağolun inşallah daha niceleri buradayız hep birlikte .. İyi geceler değerli arkadaşlar.. :)

Emrullah

webmaster.tc