• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hit problemi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ozi.15

webmaster.tc
Arkadaşım blog tarzı bir site açtı ve bende onda yazı yazıyordm.Beraber sitenin hitlerini yükselttik.Ve bir gün lys sınav sonularıyla ilgili yazdığımız yazı 12000 küsür okundu. O günden sonra deli gibi hitimiz oldu. Sonra birdenbire hitler düşmeye başladı.Önce 3000 e sonra 1000 e sonra 500 ve en son 100 e kadar düştü.Bunun sebebi ne olabilir ? (Sitede yazdığımız her yazı özgün ve site her gün güncel tutuluyor)

inforesim

webmaster.tc
Tek konu dan hit almışsınız, Konu da sönünce (LYS bittik den 1 hafta sonra kim arasın) haliyle hitiniz düşmüş.

ozi.15

webmaster.tc
Ama ondan sonra yaklaşık 1 ay kadar hitimiz o civarda dolaşmıştı. Hatta daha da artarak gitti.Birden 10000 falan düştü.

inforesim

webmaster.tc
Ama ondan sonra yaklaşık 1 ay kadar hitimiz o civarda dolaşmıştı. Hatta daha da artarak gitti.Birden 10000 falan düştü.
Filtre yemiş olabilirsiniz, Basitçe -> Sayaç dan hangi kelimelere hit gelmiş diye bakın. Ardından kontrol edin sıralamalarınızı.

bicoder

webmaster.tc
Arkadaşlar sanırım Google gene bir şeyler deniyor. Ben dede düşüş var. (Herkes de düşüş var, nereye gidiyor bu hitler :) )

Carizmatic

New member
Arkadaşlar sanırım Google gene bir şeyler deniyor. Ben dede düşüş var. (Herkes de düşüş var, nereye gidiyor bu hitler :) )
Evet malesef,1.sayfadaki sitem 2.sayfaya doğru yol alıyor. Hitlerim yarı yarıya düştü denilebilir. Yandex'te ise aksine yükseliyor :) Halbuki Yandex'i ne kullanırım ne birşey yaparım..

Serhat

webmaster.tc
Normaldir, Hitler hep aynı kalmazki kimi zaman düşer kimi zaman cıkar,

Carizmatic

New member
Normaldir, Hitler hep aynı kalmazki kimi zaman düşer kimi zaman cıkar,
Çalışmalarımız aynı yönde fakat gözle görülebilir bir farklılıkta herkes düşüş yaşıyor hocam. Tabiki normalde düşer ve çıkar fakat böyle bir düşüş mümkün değil hele ki bizler gibi özenle çalışanlar için..

CaddeAktif

webmaster.tc
evet günde 15-20 içerik ekliyorum garanti ama şuan hitim 200 bulunca seviniyorum 1k dan fazla düşüsüm oldu