• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hit Programı 2 Saatte 2500 Hit

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

HeYKeL

webmaster.tc
Evet Arkadaşlar Paylaşmıyacaktım Ama aykt35 İstedi Düşündüm Paylaşsam Ne Olacak Dedim ve İlk Burada Paylaşıyorum :)

Bu Programın Dilinden Nefret Ediyorum Ama Zamanla Alışırsınız.

İlk Önce Resim Resimden Sonra Bi Açıklama Vereceğim.Okumayıp Olmuyor Demeyin.

Evet Arkadaşlar Açıklama: Siteyi Resimde Gösterdiğim gibi Ekliyoruz.Siteyi sadece 1 defa ekleyebiliriz.3 defa eklmek için aşağıdaki gibi ekleyin.

Mesela sitemiz php olsun.

1-http://SiteName.Com diye ekle

2-http://SiteName.Com/index.php diye ekleyin

3-Sitemiz .tk yönendirmeli olabilir o zaman SiteName.Tk diye eklerseniz de olur fakat yönlendirmesi yoksa sitenin başka bi sayfasını girebiliriz mesela portal.php gibi

Neyse bu bu kadar.Ha bide bunun kolay yolu 3ündede farklı site ekleyin.sonra yanlarındaki resimde gösterdiğim gibi url değiştirme butonuna tıklayın.sitenizin urlsini yazın öyle de kabul ediyor.

Konu bana ait emeğe saygı herşey bana ait.

Bir teşekkürü çok görmeyin.Bide linke bc.vc verdim diye kızmazsınız inşallah yapamadığınız bişey olursa konu altına yazın yardımcı olurum.

bide küçük diye rar şeklinde vermiyorum direk .exe veriyorum.İnanıp güvenmeyen olursa ben virustotal linkide koyabilirim sorun yok.

Bide unutmadan üçündede aynı linki eklerseniz 2 saatte 2500 hit felan kazanırsınız.Benim tek olarak kastığım bi site var örnek olarak veriyim son 24 saat ziyaretçi sayısına bakın: Hack,Bilgi,HerTürlü,Destek Bizde.! Bunu tek olarak kasıyorum yani üçündede eklemedim bu tek kasılmış hali.

Turbobit: http://turbobit.net/jrhr9ghtjl5i.html

Bertinos

webmaster.tc
Bu işler böyle yürümez hocam,kısa sürede büyük yükselişler uzun vadede büyük düşüşlere neden olur,yapay hit bu bulaşmayın derim adsense alamassınız sonra benim gibi kalırsınız ortada..

HeYKeL

webmaster.tc
Hocam benimde çok önerdiğim birşey değil zaten arkadaşın teki günlük 2000 hit kazanma programı paylaşmış bende dedim bende bi program var 2.5 saatte 2500 hit yaparsın dedim arkadaşın tekide istedi o yüzden paylaştım yani :S

CaddeAktif

webmaster.tc
hitlerin hepsi uzak doğu ülkelerinden geliyor . pc açıkken hit getiriyor. başkada bir şey yapmıyor. virüs de var bu arada. hitler gelirken bir çok virüs de uğruyor dikkat edin

ebulfeth

webmaster.tc
Bunlar sitenin anasını ağlatır.Elli bin tane gelsin googleden gelmedikten sponra napayım ben hiti :d gogoleden gelen hit demek hem adsense demek hem yükseliş demektir.

Bi Konu açalım herkes Birbirinin sitesine girsin daha organik hit varmı bundan başka.Mesela forumda online olan üye sayısı 25 Bu 25 üyenin hepsi paylaştıgımız sitelere 1 defa girse bundan güzel olur bence.Kimse para vermeden Hit çekmiş olur bi zararda görmez ve Bencede sakıncası yok.

Benim sitem : Harnup | Harnup pekmezi | Kuru portakal kabuğu | Kuru elma | Kekik Tıklayın katkıda bulunun

startback

webmaster.tc
startbacklink.com

Sitenizin en güvenilir şekilde backlink kazanmasını mı istiyorsunuz? Startbacklink.com ailesi olarak çarpraz backlink sistemini otomatik takas yöntemiyle size sunduk.02.04.2013'te başlayacak olan sistemimiz tamamen google'a indexlidir ve google'nin 2013 robot güncellemelerine uyumlu olarak hazırlanmıştır.Sizinde bildiğiniz üzere backlink takas sisteminde bir çok hatalar nedeniyle siteler 1.sayfada oldukları kelimelerde tamamen kayboldular. Bu düzensiz sistemlerle google bu siteleri karalisteye aldı. Backlink'inizi güvenilir bir şekilde almak ve paylaşmak istiyorsanız...

STARTBACKLİNK.COM'u TAVSİYE EDİYORUZ...

Rap

webmaster.tc
Böyle programları kullanmayin sitenizi yükseltim derken gümletirsiniz + PC nize büyük bela virüsler bulaşıyor..; )

chntrkylmz

webmaster.tc
sitenisinin hitinden şikayetçi olanların tesellisiolabilir :D adsense kullananlar yapmamalı google'den zaten bi süre sonra tekmeyiyer programı kullanırsa

mert7349

webmaster.tc
bu programı kullandım evet gayet hit getiriyo yalnız virüs uyarısı ve alexa da müthiş düşüş sağlıyo programı kullanmadın mı alexa hızlı yükseliyo kimseye tavsiye etmem