• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hızlıreklam saçmalığı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

zelter

webmaster.tc
Arkadaşlar girş yapınca hesabınız yasaklanmıstır dıyor banlandımmı yanı ben

egebilisim

webmaster.tc
Öyle görünüyor... Öncelikle firma ile iletişime geçmeni öneririm. Sitendeki reklamlar hala yayındamı? Eğer banlandıysan reklamlarını sitenden kaldırmaları mecburidir.

Kaldırmamaları durumunda haksız kazanç sağlamış olurlar. site adresini pm at inceleyeylim.

bykolcuoglu

webmaster.tc
Hocam eğer yayınlar kalktıysa yada yanlış bir görüşme geçtiyse aranızda olabilir. Ama yoksa böyle birşey anında iletişime geç derim.

zelter

webmaster.tc
bı ara indexi düzenlerken popup ıle splashın yerını değiştirdim sadece o kadar baska bişi yapmadım

inforesim

webmaster.tc
bı ara indexi düzenlerken popup ıle splashın yerını değiştirdim sadece o kadar baska bişi yapmadım
Hit sitelerinden veya Başka türlü hit aldınız mı ? Aldıysanız ban sebebi olabilir veya En basitinden, dönüşü olmadığı için banladıklarını söyleyebilirler.

zelter

webmaster.tc
Öyle görünüyor... Öncelikle firma ile iletişime geçmeni öneririm. Sitendeki reklamlar hala yayındamı? Eğer banlandıysan reklamlarını sitenden kaldırmaları mecburidir.

Kaldırmamaları durumunda haksız kazanç sağlamış olurlar. site adresini pm at inceleyeylim.
pm yolladım hocam

zelter

webmaster.tc
yok hyr hocam hit falan almadım sadece bi sistemı kullanıyorum o kadar

zacceroni

webmaster.tc
siteye gelen ziyaretçilerin geldiği ülke önemli %90 küsürü Türkiye olmalı yoksa banlıyorlar ben banlandım bu yüzden

aakinci

webmaster.tc
hocam bu reklam şirketinin kazandırma prensipleri nedir acaba. gösterime veriyormu?