• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

HIZLIREKLAM - Yeni fiyatlandırma herkese müjde

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GOLD

webmaster.tc
Merhaba Arkadaşlar ,

Hızlı Reklam, 2007 yılında ilaç ve kozmetik sektörüyle başlayan 2009 yılında Hızlı Reklam markasıyla reklam sektörüne girmiştir. Reklam sektörüne başladığında büyük bir yayıncı kitlesine ulaşan Hızlı Reklam, Şuan Türkiye'de reklam sektöründe kendi kulvarında lider konumdadır tabiki bu sizlerin bize olan güveni sayesinde .

2013'e hızlı bir giriş için FİYATLARIMIZI YÜKSELTİYORUZ.

Eski ücretlendirme ;

1K POPUP : 1.5 TL

1K SPLASH : 1 TL

-------------------------

YENİ ÜCRETLENDİRME ;

1K POPUP : 1.75
1K SPLASH : 1.5 TL

Genel içerik reklamlarımız bilindiği üzere uzun bir zamandır aktif değildi adult reklamlar aktifdi genel içerik reklamlarımızda aktif olmuştur.

Ödeme talepleri her ayın 15 ile 30 tarihlerinde aktif olmaktadır . ödemeleriniz ödeme talepleri kapandıktan en geç 7 gün içinde geçilcektir.

Lütfen kullanım şartlarımızı okuyunuz.

Yakın zamanda CPC Reklam aktif olucaktır ( Tıklama başı reklam )

Site: Hzl Reklam

serkan@hizlireklam.com Msn adresinden iletişime geçebilirsiniz.
volkan@hizlireklam.com.tr Msn adresinden iletişime geçebilirsiniz.

HERKESE ŞİMDİDEN BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM !

amcaoglu67

webmaster.tc
HIZLIREKLAM SİTESİNE GÜVENMEYİN !!

Hızlıreklam firmasından reklam alan gariplere uyarı yapıyorum paralarınızı alamayacaksınız !

Biriken Paramıda vermediler ödeme talebi butonunuda deaktif ettiler
çektiğim resimleride ekliyorum..

Aklınız varsa güvenmeyin arkdşlar güven sağlamak için 1-2 reklam parasını veryorlar Daha Sonra Sahtekarlıkları Ortaya Çıkıyor..

İnternette bir sürü uyarı olmasına rağmen +++++lık edip reklamlarını yayınladım fakat aynı şey benimde başıma geldi !!

bysasa

webmaster.tc
açıklama yapamaz çünkü kafalarına göre davranıyorlar
ben bu konu için şirket avukatlarımızla görüştüm onlar bir çözüm üretecekler bu firma için

benimde 450 tl param kaldı 1 ödeme aldım 2. ödemeyi 2 ay beklettiler neden diye sorduğumda hesabı kapattılar artık yargı yolu açık ...

bysasa

webmaster.tc
zaten hata bizde arkadaşlar ne olduğu belirsiz kişilere takılıp duruyoruz bu dünyanın öbür tarafı olduğunu bilmeyen sahıslarla iş yapılmaz...