• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hostgator : İlk Ay Bedava Hosting

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Uzun süredir hostgatorun sürdürdüğü kampanyalardan biri, Hostgator ile Yeni tanışan kişilerin ilk ay 0.01$ hostingden faydalanması (0.01$ olmasının sebebi, Sadece paypal ile Ödeme yapıldığından bir kişinin 1 den fazla kullanamaması).

Dikkat ! Bu kampanya, $9.94 dolarlık indirim sağlar yani 1 aylık hosting paketi 0.01$ gelecektir. Sadece, Web Hosting den kullanılabilir.

Yapmanız gereken, Bu sayfadan Hosting paketinizi seçip, "Order Now" dedikten sonra gelen Coupon Code kısmına "1month1cent" kodu yazmanız (tırnaksız).

ve Tek ödemeniz tuttar 0.01$

İyi Kullanımlar :)

inforesim

webmaster.tc
Ben alıcaktımda sunucuları çok yavaş diyorlar.
Gerçekten yavaş mı ki? Bende alacam da.
Bende bir kere rastladım da bence biraz da şans, Çünkü çok sitenin olduğu bir sunucuya denk gelirseniz yavaş olabiliyor ama genel anlamda iyi bir hızı var. Zaten yavaşlıktan şikayetçi olursanız, Teknik destek yardımcı oluyor her şekilde. Zaten sırf teknik desteği için bile kullanılır.

Adamlarla sohbetten konuşurken, Siz çıkmadan odadan çıkamıyorlar. Siz her ne kadar sinirli davransanız da her hangi karşılık vs vermiyorlar. Kısacası, İyi bir firma :)

anindahosting

webmaster.tc
Bende bir kere rastladım da bence biraz da şans, Çünkü çok sitenin olduğu bir sunucuya denk gelirseniz yavaş olabiliyor ama genel anlamda iyi bir hızı var. Zaten yavaşlıktan şikayetçi olursanız, Teknik destek yardımcı oluyor her şekilde. Zaten sırf teknik desteği için bile kullanılır.

Adamlarla sohbetten konuşurken, Siz çıkmadan odadan çıkamıyorlar. Siz her ne kadar sinirli davransanız da her hangi karşılık vs vermiyorlar. Kısacası, İyi bir firma :)

Gerçekten yavaş mı ki? Bende alacam da.
Ben alıcaktımda sunucuları çok yavaş diyorlar.
Arkadaslar Bizim sunucularımızdan denemelik webhosting sağlıyorum herkes kaliteyi görünüz diyerekten.. fakat 1hafta sonra para ile yükseltebilirsiniz ticket atmanız yeterli olucaktır. Limitsiz verilicektir.

Saygılarımla
Cengizhan ÖZKAN (Genel Yönetici)

burakreis

webmaster.tc
1 Cent / 2 Kuruşa Arvixe'i Bir Ay Deneyin!

İddialıyız Arvixe'i denemenizi istiyoruz. 1 cent / 2 kuruş karşılığı bizi 1 ay deneyin beğenirseniz devam edin beğenemezseniz iptal ettirin…

Lütfen Arvixe Web Hosting adresini ziyaret edin

kupon koduna 1centturkiye yazın ve 1 aylık PersonalClass alın….

Bu kuponu istediğiniz forumlarda paylaşabilirsiniz.

Not : Sadece yeni müşteriler için geçerlidir. Eski müşteriler hesaplarını iptal edip tekrar bu kuponu maalesef kullanamazlar.