• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hosting Arıyorum.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

fatihzeybek

webmaster.tc
Yeni açacağım teknoloji portalıma sponsor hosting+domain arıyorum . evleneceğim ve internet sitesi üzerinden ek gelir elde etmek istiyorum. umarım yardımcı olacak birileri çıkar.hayırlı günler.

Devamı Oku: Hosting Arıyorum.

Rapunzel

webmaster.tc
hosting desen anlarımda domain ne oluyor sen armut agzıma düş olayına çevirdin.hemen para kazanma aklını kim verdiyse merak ediyorum açıkçası.bukadar kolaymış demekki internetten para kazanma.demekki biz boşuna okadar para döküyoruz ve kazanamıyoruz....
Alkışlıyorum

Senarist

webmaster.tc
hosting desen anlarımda domain ne oluyor sen armut agzıma düş olayına çevirdin.hemen para kazanma aklını kim verdiyse merak ediyorum açıkçası.bukadar kolaymış demekki internetten para kazanma.demekki biz boşuna okadar para döküyoruz ve kazanamıyoruz....
Alkışlıyorum
ali abiye katılıyorum

egeerkmen

webmaster.tc
biz ctb bilişim olarak sağlayabiliriz iletişim için egeerkmen35@hotmail.com ekleyin
Butun reseller paketlerimizde %50 indirim wsye ozel
Kurumsal Bilgiler.....

Firma Ünvanı: Cet Bilisim Telekominasyon Hizmetleri
Firma Sahibi: Muhammed ÇETİN
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No: 2844
Vergi Dairesi: BURDUR
Vergi No: 244 002 7261
Ofis Tel: 0 ( 248 ) 234 30 38
Bilgilendirme GSM: 0 ( 553 ) 332 14 17
MSN : egeerkmen35@hotmail.com
Mail: egeerkmen35@hotmail.com
Web: Hostingctb hosting domain cetbilisim Cetbilisim.com cetbilisim web bilisim seslisohbet sitemleri kurumsal yazilimlar Cdizayn.com Cdizayn.com siz hayal edin biz gerceklestirelim
Sözleşmemiz: Hostingctb hosting domain cetbilisim : Hizmet Sozlesmesi

iozturk

webmaster.tc
Alkışlıyorum
aynen katılıyorum üstad,

Yeni açacağım teknoloji portalıma sponsor hosting+domain arıyorum . evleneceğim ve internet sitesi üzerinden ek gelir elde etmek istiyorum. umarım yardımcı olacak birileri çıkar.hayırlı günler.
2005'te başladım senelerdir uğraşıyorum daha bu sene kâra geçtim, kazın ayağı öyle değil ancak yine de iyi bir projen varsa hosting konusunda yardımcı olabilirim.