• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İ-Doser kullanan var mı ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

halilarici

webmaster.tc
İ-Doser kullanan var mı ? Ben başlayacağımda etkisi olacak mı bilmiyorum.Sizlere sorayım dedim.

Kaan

webmaster.tc
I-Doser çok seçenekli ruh değiştirme aracı gibi birşey. Hızlı uyumak,mutlu olmak,masturbasyon hissi yaşamak gibi birsürü ses dalgası var.

Rapunzel

webmaster.tc
Bi yaşıma daha girdim :) şimdi inceledim ne oldugunu bu yasalmı ?bi nevi uyuş.... bence

inforesim

webmaster.tc
Yasal fakat o kadar çok dikkat ve konsantrasyon gerektiriyor ki yapması çok zor kanımca.
Kulaklığı takıyorsun (Ses kalitesi ve Yalıtımı iyi olan), Sessiz bir ortamda yorganı çekiyorsun dinlemeye başlıyorsun. Kafanı boşaltıyorsun ve Hiç bir şey düşünmüyorsun :p

Seo

webmaster.tc
Kulaklığı takıyorsun (Ses kalitesi ve Yalıtımı iyi olan), Sessiz bir ortamda yorganı çekiyorsun dinlemeye başlıyorsun. Kafanı boşaltıyorsun ve Hiç bir şey düşünmüyorsun :p
hocam o iş biraz zor kafanın etini yiyen bir sevgilin varsa :) ama sevgilisinden ayrılanlar için ideal sanki :D

gkbrk

webmaster.tc
Ben kullanıyorum. İsochronic de kullanıyorum. Zaten daha önce İ-Doser Turkiye'de moddum.

OnurBelief

webmaster.tc
Ben yaptım feci şekilde yararını gördüm.
İlk başlar olmaz ama sonradan hissetmeye başlarsın.

İlk denemeler olmaz sonrakilerde tam hissedersin.

Harika bir şey.

halilarici

webmaster.tc
:mad:böyle işi ben. Bugün vatan computerdan stereo kulaklık aldım sırf i doser için ve ne oldu 4 saat sonra bozuldu böyle bozuk satan ...

sezginex

webmaster.tc
I-Doser müzik heralde demi yorumların hepsini okumadım. Buna program falan mı var bir baktımda nette bende denemek istiyorum. Neler yapacağım pm atabilir misiniz?