• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İddaa Kuponları

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ozi.15

webmaster.tc
Bundan sonra kuponları burada paylaşıp yarış yapıyoruz beyler :) Her paylaşılan kuponun tutması dileğiyle...

ozi.15

webmaster.tc
Evvet WMTC ailesi bu gün pazar ve iddaa zamanı. Haydi kuponları görelim. Ben biraz çalışıp yazacam kendi kuponumu.Bol kazançlar...

ozi.15

webmaster.tc
Fluminense v Ponte Preta Ms1 1,20
Almeria v Cordoba Ms1:1,55
Sassuolo v Varese Üst:1,85
Real Madrid v (İy 8.5)Fuenlabrada Baloncesto İy1:1,70

Toplam Oran:5,80

Bol Kazançlar :)

ozi.15

webmaster.tc
Umarım tuttururuz.-Birkaç maç da sizlerden bekliyoruz.Karma kupon yapalım.

CaddeAktif

webmaster.tc
KEŞKE 2 VERSEYDİM

'Lige çok kötü başlayan Artland Dragons geçen hafta Bayern'i deplasmanda yenerek rahat bir nefes aldı. En az onlar kadar soru işareti olan Bayern'i kadro farkına rağmen yenmeleri önemli bir göstergeydi. Ne kadar da kadroları dağılmış olsa da hala umut olduğunu gösterdiler. Bamberg de "Almanya'ya fazla Eurolig'e az" performansıyla yerelde rahat kazanıp, haftaiçi Barcelona deplasmanında tutunamadı. Herşeye rağmen bugün favori yine Bamberg. Bence çift haneli farka ulaşacaklardır.'

CaddeAktif

webmaster.tc
maçkolik ve tuttur dan tüyo alıyorum artık bir konu altında toplayalım yaptığğımız kuponları fikir alışverişi yapalım.

ozi.15

webmaster.tc
Hocam benim kupon paylaştığım bi twitter ve facebook sayfası var. Arzu ederseniz orada kritik yapabiliriz.