• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Iddia Ediyoruz 30 Dakika Sunucu Teslim !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

rapoel

webmaster.tc
Özenle hazırlanmış bir konu. Kurumsal bilgilerin düzenli bir şekilde aktarılması güven verici olmuş. Ayrıca fiyatlarda iyi. Yoğun trafikli siteleri olmayan ve daha çok HTML site barındıran arkadaşlar için "Bronz Paket" mükemmel uygun diyebilirim ancak o ram ile 100 GB lık aktif site kullanmak zor gibi geldi bana :) Yinede içine plesk yerine cpanel kurulursa proje bazlı ağır içerik ve yazılımı olmayan siteler için kullanılabilir.

stroza

webmaster.tc
Özenle hazırlanmış bir konu. Kurumsal bilgilerin düzenli bir şekilde aktarılması güven verici olmuş. Ayrıca fiyatlarda iyi. Yoğun trafikli siteleri olmayan ve daha çok HTML site barındıran arkadaşlar için "Bronz Paket" mükemmel uygun diyebilirim ancak o ram ile 100 GB lık aktif site kullanmak zor gibi geldi bana :) Yinede içine plesk yerine cpanel kurulursa proje bazlı ağır içerik ve yazılımı olmayan siteler için kullanılabilir.

Bende Sana Katılıyorum Özenle Açıklıyacı Bir Şekilde Açılmış Bir Konu.Fiyatlar Sloganınzda Belirtiği Gibi SABİT.

dostefsane

webmaster.tc
Yorumunuz İçin teşekkür Ederiz Sistem Cloud Olduğu İçin Ana Makina Özellikleri;

192 GB RAM
36 x 4 TB Sata & 8 x 256 GB SSD
10 Gbps Dublex Hat
4 Blok IP

Bende Sana Katılıyorum Özenle Açıklıyacı Bir Şekilde Açılmış Bir Konu.Fiyatlar Sloganınzda Belirtiği Gibi SABİT.
Yorumunuz İçin teşekkür Ederiz.

Hayirli satislar Super fiyat
Yorumunuz İçin teşekkür ederim.

Saygılarımla İyi Forumlar dileriz.

dostefsane

webmaster.tc
Konumuz Güncelleştirilmiştir.

Konuya Ek Sunuculara Panel eklenmiştir.
Aldığınız fiyatlardan 1 Yıllık Ödeme Planı Garantisi

Sabit Bilişim || Sabit Fiyat Yüksek Kalite