• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İHS alan adı satıcı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Senarist

webmaster.tc
Arkadaşlar blogumu 3-4 aydır blogspot olarak kullanıyordum alan adı satın almaya karar verdim ve internette araştırdım ihs güvenilir site ise oradan alacağım
Sizlere birşey de sormak istiyorum ben blogumda teknoloji ve kişisel beğendiğim yazı resim filan paylaşıyorum alan adı olarak neyi alabilirim karar veremedim bir türlü fikirlerinizi bekliyorum.

FATIH CETIN

Senarist

webmaster.tc

Esermax

webmaster.tc
Tabiki hocam atayım melesef hocam blogger değildir wordpress kurulu olup netinternet.com.tr fırmasında barınmaktadır eger anlaşırsak orda üyelik alıp siteyi tüm bilgileiyle size aktara biliriz.

Rapunzel

webmaster.tc
Tabiki hocam atayım melesef hocam blogger değildir wordpress kurulu olup netinternet.com.tr fırmasında barınmaktadır eger anlaşırsak orda üyelik alıp siteyi tüm bilgileiyle size aktara biliriz.
bencede bu siteyi al hiç ugraşma. blogger kadar kolay kullanması Esermax iyi arkadaştır sorunsuz alışveriş yapabilirsin :)

Senarist

webmaster.tc
bilgileri göndersin esermax bir de fiyatta anlaşırsak neden olmasın ama bişey dikkatimi çekti benim blogum arkadaşın sitesinden alexa olarak iyi durumda onu tekrar geliştirmke biraz uğraştıracak gibi ayrıca teması da güzelmiş

Rapunzel

webmaster.tc
15 günlük domain alexa degeri
1,184,077 tr :9,964
sana baglı bunu düşürmek

Esermax

webmaster.tc
Hocam zamanım yokk işte ilgilenemiyorum ayrıca teması lisanslıdır bu domaine

Senarist

webmaster.tc
hocam size bana bütün bilgileri yollayın
yani nasıl yöneteceğimi neleri yapabileceğimi
neleri vereceksiniz ona göre birde fiyatı anlaşırsak alacağım gibi

Esermax

webmaster.tc
hocam size bana bütün bilgileri yollayın
yani nasıl yöneteceğimi neleri yapabileceğimi
neleri vereceksiniz ona göre birde fiyatı anlaşırsak alacağım gibi
Hocam wordpress hiç kullanmadınızmı Eger kullanmadıysanız size içerik eklemekle yardımcı oluruz merak etmeyin son fıyatıda : 90 tl dir

Esermax

webmaster.tc
Hocam siteyi bu şekilde size devredicem herşeyi ile umarım yeterince acık olmuşumdur domain + host + tema