• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İlahi Dinle Kelimesi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

fhuner

webmaster.tc
Selam aleykum hani abartmak gibi olmasın ben iyi bir webmaster değilim hatta webmaster bile değilim az bucuk birşyler yapıyoruz.Hani derler ya işin ... biliyor diye.İşte ben öyle tanımlıyorum.Çünkü bu zamana kadar herseyi yaptım googleyi bile kandırdım :D ama şimdi acaip bir şekilde takıldım.20 günlük sitede dini videolar kelimesini birinci sıralara kadar getirdim ama ilahi dinle de 70 ile 40 ta kalıyorum ne yapayım akıl verin :(
yazıyı uzun tuttum ne bileyim içimden geldi :)

AsmA

webmaster.tc
Aleyküm Selam.

Elinden Geleni Yaptıysan Bundan Sonrasını Bence Seo Çalışmalarıyla Devam Et. Çünkü 70 de 40 ta takıldığını söylemişssin.

inforesim

webmaster.tc
Benzer içeriklerden veya Din ile İlgili bir kategoriden tanıtım yazısı al. Bu sayı 5-10 civarı olsun, 2. aşama dini terimleri ara ve Wordpress tarzı sitelere yorum backlink bırak. Sosyal medya ilede güçlendirdinmi çıkmaman için sebep yok :)

fhuner

webmaster.tc
büyük dini forumlardan kiminiden backlink aldım kimisinde tanıdıgım kişilerin imzaına eklettim.Tanıtım yazısınıda hem iki üç blogta hem bir kaç forumda verdim yorum baclink pek yapmadım dersem yeridir.Sosyal medya sorunum yoksa zaten yaklasık hr videoyu 25 sosyal imleme yapıyorum ve bazen videoları 1 milyona yakın sayfalarda atıyorum beklicez bakalım calısmalara dvam :)

inforesim

webmaster.tc
büyük dini forumlardan kiminiden backlink aldım kimisinde tanıdıgım kişilerin imzaına eklettim.Tanıtım yazısınıda hem iki üç blogta hem bir kaç forumda verdim yorum baclink pek yapmadım dersem yeridir.Sosyal medya sorunum yoksa zaten yaklasık hr videoyu 25 sosyal imleme yapıyorum ve bazen videoları 1 milyona yakın sayfalarda atıyorum beklicez bakalım calısmalara dvam :)
Bu arada imzanın çok fazla etkisi olmaz ama, Eğer vBulletin sistem ise Forumlar profillerine atılan mesajlar dofollow diye biliyorum. O şekilde mesaj bırak ve O adresi indexlet.

AsmA

webmaster.tc
seo@asmatr.net ekle hocam ben sana yol gösteririm. hem siteni falan bi inceliyelim.

sefakavil

webmaster.tc
Link Değişimi | Webmaster.TC kategorisinde 5-6 siteyle çapraz link değişimi yapmanızı öneririm.

mesela

x.com sitesinden dinivideolar.net sitesine link çıkışı olsun.
size ait y.com sitesinden ise karşıdakinin istediği siteye çıkış olsun.

önereceğim kod

<a title="ilahi dinle, ilahi indir" target="_blank" href="http://www.dinivideolar.net">ilahi dinle</a>

XFQ

webmaster.tc
Fatih hocam google sabır ister :). biranda google a çıkmayın. Yavaş yavaş çıksın üstlere ki inişi zor olsun. SEO çalışmalarını yaptıysan sakın elleme. İçerik girmeye devam et. Fazla seo çalışması sitenin hazmedememesine ve kusmasına sebeb olur. Miğdede ne var ne yok hepsini çıkarır hiçbirşey kalmaz. Herşey boşa gider. Sitenizi inceledim gayet iyi. Sitenin iyi yere geleceğine inanıyorsanız iyi yere gelecektir zaten :).

Egeli

webmaster.tc
anlamadığım konu şu 20 günlük site nasıl 1 sayfaya çıkar çıkarsın ama o çıkışın inişi hiç iyi olmaz sanbox sitene özgün içerik ve özgün etiketleme ile emimim hem daha çok kazanırsın hemde daha çok hit yaparsın

Örnek Sitem

Aylık kazancı nedir bende bilmiyorum ama özgün içerik her şeyden önemlidir