• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İlahi Scripti

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ademcan52

webmaster.tc
Bu Scripiti Nereden Buldunuz Yada Aldınız....

Kimin Yaptıgı Bellı Olmayan Bır Scripiti Siz Neden Ucret Karsılıgı Satıyorsunuz.. ?

apocanhi

webmaster.tc
Bu Scripiti Nereden Buldunuz Yada Aldınız....

Kimin Yaptıgı Bellı Olmayan Bır Scripiti Siz Neden Ucret Karsılıgı Satıyorsunuz.. ?
Ücret karşılığı aldım ;) Ayrıca herkes satıyor :) kendime göre bi takım değişiklikler yaptım yeni özellkler ekledim ve bot eklemeyi düşünüyorum o yüzden satıyorum Almak isteyen alır, istemeyen almaz zorla kimseye alın demiyorum ben dikkat edersiniz ki ben yaptım deyip piyasaya sunmyorum ;)

Ademcan52

webmaster.tc
Ücret karşılığı aldım ;) Ayrıca herkes satıyor :) kendime göre bi takım değişiklikler yaptım yeni özellkler ekledim ve bot eklemeyi düşünüyorum o yüzden satıyorum Almak isteyen alır, istemeyen almaz zorla kimseye alın demiyorum ben dikkat edersiniz ki ben yaptım deyip piyasaya sunmyorum ;)
Valla Kardesım Kımısıne Gore Dogrudur Kımısıne Gore Yanlıs ... Bana Yanlıs Gelıyor Edıtleyıpde Satıs Yapılması ... Yınede Kolay Gelsın Iyı Satıslar....

Kusuruma Bakmayınız...

"Yapımcısı : yapımcı bilinmiyor arkadaşlar bazıları ben yaptım diye ortalıkta dolaşıyor lakin alakası yok kimin yaptığını çoğu bilmiyor bende dahil."

Size ait olmayan scriptleri satamazsınız.

Rapunzel

webmaster.tc
ismi lazım degil bir sitede aynı kategoride aynı scripti bir vatandaş 75 tl satıyor bir digeri 20 tl satıyor ve burda 40 tl satılıyor.kendinize ait olmayan ücretle alıp satış açamaz satışını yapamazsınız.

Rapunzel

webmaster.tc
scriptin neresinde degişiklik yaptınız?

Php Ilahi Dinleme Scripti (Youtube Tabanlı) Mp3 Dinleme Scripti Olarakta Kullanılabilir

Php ile kodlanmış, youtube tabanlı online ilahi veya mp3 dinletme scriptidir.

Script özellikleri:

- Linkler (URL) Seo uygulaması ile kodlanmıştır.
- Youtube üzerindeki herhangi bir video linkini ekleyerek Sitenizde mp3 Şeklinde çalar
- Adsense uyumludur. Reklam kodlarınızı istediğiniz noktalara yerleştirebilirsiniz.
- Title Description ve Keywords taglarını otomatik olarak verir. Arama motorlarında üst sıralara çıkmanıza çok büyük yardımı olur.

apocanhi

webmaster.tc
eğer uygun değilse konu silinir olay kapanır ;) ben buraya tartışmaya gelmedm örneğine bakarsanız farkı bariz görebileceğinize inanıyorum ki bakmaya tenezzül bile edilmemiş söyldiğim gibi alacak olan arkadaşlara hostunu sağlıyorum kuruyorum teslim ediyorum ;) almak isteyen alır almak istemeyende susar öylece kalır konu kilitlensin veya silinsin. çünkü Boş Boş konuşmak istemiyorum . . . insan gibi geldik edebimizle bi konu açtık diğer arkadaşlarda faydalansın diye küçük bi ücret karşılığında bişeyler yapalım dedik helal olsn yani yüklendinizde yüklendiniz ;) neyse

Rapunzel

webmaster.tc
Arkadaşım vicdanın rahatmı hakkın olmayan scripti satıyorsun.host şimdi elini sallasan ellisi herkes sponsor olur.scripti incelemesem niye bukadar yorum yapayım.herkes her istedigini satsa vay halimize.konu rapor edilecektir.

Ademcan52

webmaster.tc
eğer uygun değilse konu silinir olay kapanır ;) ben buraya tartışmaya gelmedm örneğine bakarsanız farkı bariz görebileceğinize inanıyorum ki bakmaya tenezzül bile edilmemiş söyldiğim gibi alacak olan arkadaşlara hostunu sağlıyorum kuruyorum teslim ediyorum ;) almak isteyen alır almak istemeyende susar öylece kalır konu kilitlensin veya silinsin. çünkü Boş Boş konuşmak istemiyorum . . . insan gibi geldik edebimizle bi konu açtık diğer arkadaşlarda faydalansın diye küçük bi ücret karşılığında bişeyler yapalım dedik helal olsn yani yüklendinizde yüklendiniz ;) neyse
dıger arkadaslarda faydalansın dıye yazmıssın senın arın terı dokmedıgın senın olmayan bır sıstemı ucretle alıp ucretle satmak ıstıyorsunuz ... hanı arkadaslar yararlansın dedıgın nee ben onu anlamadım ... edebımle geldım dıyorsun ... ama bu yaptıgın edebe uygun mu kardesım :D ....

BU YAZIYIDA ARKADASLAR FAYDALANSIN DIYE YAZDIM......

apocanhi

webmaster.tc
Edep veya Edepsizlik orası beni bağlar ;) 0 - 6 Yaş grubuyla uğraşmak mesele neyse silinmesini istedim konunun hala duruyo ne hikmetse :)

apocanhi

webmaster.tc
http://www.webmaster.tc/ucretsiz-scriptler/ilahi-dinleme-scripti-4681.html
Ha bide şu var sanırım burası biraz tarafcı gibime geldi bu arkadaşa serbest bize yasak satması emin olunki hakkı ve hukuku çoğunuz binlerce kez ihlal etti çoğunuz Warez hastasızınızdır ;) Her neyse çamur atmaya bayılan insanlara sesleniyorum bildiğinizi okumaya devam edin hiçbirşey sahibi olamayacağınıza garanti verebilirim ;)

apocanhi

webmaster.tc
dıger arkadaslarda faydalansın dıye yazmıssın senın arın terı dokmedıgın senın olmayan bır sıstemı ucretle alıp ucretle satmak ıstıyorsunuz ... hanı arkadaslar yararlansın dedıgın nee ben onu anlamadım ... edebımle geldım dıyorsun ... ama bu yaptıgın edebe uygun mu kardesım :D ....

BU YAZIYIDA ARKADASLAR FAYDALANSIN DIYE YAZDIM......
PHP – Mp3dinleindir.Net Full cPanel Backup ve sen kardeşim hakkın olmadan, kalkmışsın haktan hukuktan bahsediyorsun bu script ücretlidir 100 Lira ve domaine lisanslıdır ne hakla dağıtıyorsun ? hayırdır ?

Rapunzel

webmaster.tc
hocam kapatın konuyu konu rapor edildi
İlahi Dinleme Scripti
Ha bide şu var sanırım burası biraz tarafcı gibime geldi bu arkadaşa serbest bize yasak satması emin olunki hakkı ve hukuku çoğunuz binlerce kez ihlal etti çoğunuz Warez hastasızınızdır Her neyse çamur atmaya bayılan insanlara sesleniyorum bildiğinizi okumaya devam edin hiçbirşey sahibi olamayacağınıza garanti verebilirim
bu konuda kilitlenecektir..

Ademcan52

webmaster.tc
PHP – Mp3dinleindir.Net Full cPanel Backup ve sen kardeşim hakkın olmadan, kalkmışsın haktan hukuktan bahsediyorsun bu script ücretlidir 100 Lira ve domaine lisanslıdır ne hakla dağıtıyorsun ? hayırdır ?
Paylastıgım Tum Scriptler Kullanıcısı Tarafından Dagıtılmıs Yanı Yapımcısı... Ve Ben Hıc Bır Sekılde Edıt Yapıp da ınsanları kuccuk dusurup para kazanmaya calısmıyorum ..... once hakkınız olan ıse kalkısınızz......

EDEBINIZLE GELDINIZ, EDEBINIZLE KONUSUNUZ...................

Rapunzel

webmaster.tc
lütfen birbirinizi rencide edici sözler kullanmayınız konu kilitlenecektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...