• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İlan Yazılımı 2012 V1

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bouncer

webmaster.tc
Sitenizden Diğer sistemlerede baktım güzel ama dahada geliştirilebilr yani örn:e ticaret opencart sistemi çok sade kalmış

Conclusion

webmaster.tc
Sistem gayet güzel ve kullanışlı fakat bazı kaymalar ve problemler var sanıyorum ki bunları düzelttikten sonra vereceksiniz ayrıca ise yazılımı kendi sunucumuz üzerinde kullanmak istiyorum. Ve son olarak ise ileriye dönük lisans'da bir prüz felan olma gibi durum söz konusu olucakmı? Buda çok önemli konu ile alakalı olarak bana bilgi verirseniz çok sevinirim.

Emeğinize sağlık.

sahibindenal

webmaster.tc
Sitenizden Diğer sistemlerede baktım güzel ama dahada geliştirilebilr yani örn:e ticaret opencart sistemi çok sade kalmış
Merhaba Görüşleriniz için teşekkürler geliştirmelerimiz olacak tabiki.

Sistem gayet güzel ve kullanışlı fakat bazı kaymalar ve problemler var sanıyorum ki bunları düzelttikten sonra vereceksiniz ayrıca ise yazılımı kendi sunucumuz üzerinde kullanmak istiyorum. Ve son olarak ise ileriye dönük lisans'da bir prüz felan olma gibi durum söz konusu olucakmı? Buda çok önemli konu ile alakalı olarak bana bilgi verirseniz çok sevinirim.

Emeğinize sağlık.
Merhaba sistem tarayıcı uyumluluk sorunu olmadan yazılmıştır. ancak tabiki 1-2 hata çıkabilir kaymayı nerede gördüğünüzü söylerseniz düzeltebiliriz. Lisans konusunda sıkıntı olmaz. Site domaine lisanslanıp kurulu olarak verilip 7 /24 teknik destek verilecektir.