• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İlk konserimizin videosunu sizlere paylaşmak istedim

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

XFQ

webmaster.tc
Öncelikle merhabalar,

İlk konser tecrübemizin videosunu sizlere paylaşmak istedim. Video linkleri aşağıdadır.

Platin - Gibi Gibi - YouTube
Platin - Çıkış Yokmu - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=vNO_vynevCo&feature=youtu.be

Arkadaşlar olumlu veya olumsuz yorumlara açığım en baştan belirteyim. Fakat şunu söyleyeyim Diğer grup arkadaşlarım universiteye gideceği için grup dağılma bir durum söz konusu. Ara ara konserlere çıkacağız. Eğer denizlide olan varsa mutlaka bekleriz konserlerimize :).

bicoder

webmaster.tc
pek anlamam ama müzikden, arkadaki davulcunun sesi çok kulak tırmalıyor :) ve daha iyi bir makinayla çekerseniz daha iyi olabilir.

ozi.15

webmaster.tc
Emeğinize sağlık hocam. Eksikleriniz var ama illaki giderilir.

XFQ

webmaster.tc
pek anlamam ama müzikden, arkadaki davulcunun sesi çok kulak tırmalıyor :) ve daha iyi bir makinayla çekerseniz daha iyi olabilir.
Davulu çalan benim :). Yorumun için teşekkür ederim. Evet video iphone 4 ile çekildi. Daha profesyonel bir kamera olsaydı daha güzel bir çekim olabilirdi.
Emeğinize sağlık hocam. Eksikleriniz var ama illaki giderilir.
Teşekkür ederim hocam. Evet ben biraz heyecan yaptığım için tuşeleri kaçırdığım oldu:).

seto

webmaster.tc
Ben pek bu tarz dinlemem ancak müziğin güzel olması bana yeter.Beğendim,emeğinize sağlık.Deneyimler ile üstünde durarak kendinizi dahada geliştirmeniz ve daha iyi yerlerde sizin şarkılarınızı,kliplerinizi dinlemek üzere beklentideyiz.:)

XFQ

webmaster.tc
Ben pek bu tarz dinlemem ancak müziğin güzel olması bana yeter.Beğendim,emeğinize sağlık.Deneyimler ile üstünde durarak kendinizi dahada geliştirmeniz ve daha iyi yerlerde sizin şarkılarınızı,kliplerinizi dinlemek üzere beklentideyiz.:)
Teşekkür ederiz :). İnşallah hedefimiz bu şekilde.

Mamba

webmaster.tc
Bateri çalan arkadaş amazon kaçkını mı ? Ne kadar sinirli vuruyor davula :)) Bastırıyor seslerinizi. Arada da boğuk sesler geliyor. Sanırım vokal yapmaya çalışan arkadaşlardan birisi. Bence biraz daha geliştirmek lazım :)

Dosthane fikirlerim.